2 619

Medžiotojų apklausa dėl šernų Afrikinio kiaulių maro kontrolės

Deivido Staponkaus nuotr.
Turinys:

Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto, Veterinarijos Akademijos mokslininkai bendradarbiaudami su Vokietijos Friedricho Leoflerio institutu organizuoja apklausą, kuria norima išsiaiškinti medžiotojų nuomonę ir lūkesčius dėl Lietuvoje taikomų Afrikinio kiaulių maro (AKM) kontrolės priemonių.

Anketą sudaro tik 19 trumpų klausimų, kuriuos atsakant užtruksite iki 10-15 min. Anketa yra visiškai anoniminė ir informacija apie Jūsų tapatybę ar būrelį nėra renkama. Apklausos rezultatai bus panaudoti moksliniams tikslams ir šernų AKM kontrolės programų Lietuvoje ruošimui. Todėl kiekvieno medžiotojo nuomonė ir atsakymai yra labai svarbūs.

Apklausos dalyviams sukurta internetinė nuorodą, kuri veikia tiek iš kompiuterių, tiek iš mobilių telefonų ar planšečių.  

Nuoroda į apklausą: https://www.surveymonkey.com/r/BDNHHXT

Dėmesio! Medžiotojų prašome į anketą atsakyti tik vieną kartą.

Jei Jums kyla klausimų, susijusių su anketa ar dėl AKM, galite susisiekti su tyrimą vykdančiais mokslininkais iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos: prof. Alvydu Malakausku el. paštu alvydas.malakauskas@lsmuni.lt, tel 8-61655322 arba Evelina Stončiūte el. paštu evelina.stonciute@lsmuni.lt , tel. 8-69316713.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.6 / 5. Balsavo: 12

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Susijusios žymos
,
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *