Dėl medžioklės lapų galiojimo ir antspaudavimo

Turinys:

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Aplinkos ministro 2019 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. D1-581, nuo balandžio 1 d. keičiasi medžioklės lapo formą (naujos formos medžioklės lapas).

Dėl šalyje susiklosčiusios sudėtingos situacijos, norima pratęsti senos formos medžioklės lapo galiojimo terminą iki 2020 m.  gruodžio 31 d. (įsakymas). Įsakymas dar turi būti pasirašytas Aplinkos Ministro.

Pasibaigus senos formos medžioklės lapams, prašome susisiekti su savo rajono Aplinkos apsaugos departamento skyriumi. Medžioklės lapai ir toliau bus antspauduojami, tačiau turėsite susitarti dėl jų perdavimo atsakingiems pareigūnams.

„Miske.lt“


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

10 komentarų

 • Jokių problemų nebuvo saugiai perduoti antspauduoti naujos formos medžioklės lapus. Aplinkos apsaugos inspekcijose (Šilutės raj. ir Klaipėdos raj.) pareigūnai atliko geranoriškai, saugiai be išorinių kontaktų. Tokių klubų yra dauguma. Tik patiems medžiotojams reikia geranoriškai elgtis. Nereikia jokių terminų pratęsimo seno tipo medžioklės lapams. Nejaugi dėl visokių verkšlentojų ar tinginių (kurie manipuliuoja karantinu) turėsime iš naujo spausdinti seno tipo medžioklės lapus ir vėl juos vežti antspauduoti.

  2
  4
  • Manau, iš naujo spausdinti seno pavyzdžio lapų niekas ir nesiruošia. Sunaudokim ką turim, o tada ir matysim, gal galėsime kontaktuoti…

 • Sveiki, iš tikro būtų protinga pratęsti, praeito medžioklės sezono medžioklės lapus, nes daugelis būrelių ir klubų jų turime prisigaminę ir suregistravę aplinkos apsaugoje, ne po viena dešimtį. Plius karantino metu, nereikėtų papildomų kontaktų.

 • Sveiki,
  dėl seno pavyzdžio medžioklės lapų galiojimo pratęsimo prikabinote tik įsakymo projektą-o kur pasirašytas įsakyms ?

  3
  1
  • Anot AM įsakymas bus pasirašytas per dvi savaites. Mūsų manymu tai ilgas laiko tarpas sprendžiant tokius klausimus.

   11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *