Apšmeižė medžiotojus ir dėjo į krūmus. Kas už tai atsakys?

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas savo profilyje pasidalino Delfi naujiena apie nušautus šunis su įdomiu prierašu (žr. nuotrauką). Keista, tačiau LMŽD administracija iki šiol nieko nežinojo apie tokį Ministro „prašymą“, jokių oficialių ar neoficialių „nurodymų“ mes negavome.

Viešiname ir LMŽD pirmininko pavaduotojo Eugenijaus Tijušo susirašinėjimą su Delfi portalo žurnaliste: susirašinėjimas.

Lietuvos gyventojus sukrėtė Delfi portale pasirodęs straipsnis makabrišku pavadinimu „Medžiotojų šventė kaime baigėsi iššudytais šunimis: dabar baisu ir į kiemą išeit“ (straipsnio nuoroda).

Jame tiek straipsnio, tiek Facebook’e žinutės autorės emocingu PETA stiliumi piešia siaubingus vaizdus, juos dar pastiprinant šuniukų lavonėlių nuotrauka.

LRT laidoje „60 minučių“ kalbėjusi nušautų gyvūnėlių savininkė (facebook’o žinutės autorės motina) prisipažino nesilaikiusi gyvūnų laikymo taisyklių: laidos įrašas.

Januliškių medžiotojų būrelio vadovo V. Bunevičiaus komentaras :“ Š. m. spalio 21-22 dienomis „Januliškio“ medžiotojų būrelio medžiotojai buvo apkaltinti nušovus du palaidus šunis. Aš, kaip būrelio vadovas, noriu pasakyti, kad minėti kaltinimai yra neteisingi. Medžiotojai niekados taip nepasielgtų. „Januliškio“ būrelio medžiotojai žinojo kieno tie šunys (palaidi jie laksto seniai), pažįsta šunų šeimininkus. Su šunų šeimininkais nekonfliktavo. Medžioklės minėtomis dienomis nevyko. “

Remiantis neoficialiais šaltiniais, šiuo metu atliekama ekspertizė rodo, kad šauta ne iš medžioklei skirto ginklo, o iš pistoleto.


Šaltinis
LMZD.LT

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

7 komentarai

  • Man tai ištiesų baisu pagalvoti po tokių ivykių ir straipsnio kas istiesu darosi Lietuvos medziotojų būreliuose, Visur tik šmeištas ir išsisukinėjimai, Gerai kad tauta pamačiusi jusų tikrajį veidą pradeda kilti, ir ateityje reformų or baudų pagalba nebebus tokių jau nepirmų žudynių.

    • Laba diena. K.Navickas informuotas apie šį komentarą ir jis pareiškė, kad tai ne jis rašė jį. Prašome ateityje nerašinėti komentarų ne savo vardu.

  • Ponas Jonai, matau apie medžioklę nieko neišmanote, jei sakote, kad kiekvienas save gerbiantis medžiotojas naudoja pistoletą medžioklėje. Pasiskaitykite įstatymus ir sužinosite, kad savigynai įgytą pistoletą medžioklės tikslais naudoti draudžiama 🙂

  • Kada baigsis medžiotojų šmeištas?Apie p.Geidamavičių buvau geresnės nuomonės,bet jo interviu žinių laidoje……,kad visi medžiotojai yra girtuokliai,kad medžioja girti ir t.t.Tai p.Geidamavičiui garbės nedaro.Būtų sąžiningas – atsiprašytų.

  • Kiekvienas save gerbiantis medžiotojas turi pistoletą sužeistam žvėriui dašauti. Jeigu iš arti šausi iš medžioklinio, pagadinsi žvėrieną. Tai kurioj čia vietoj netinka kad ne medžiotojai nušovė.

    • Jonai jonai, ką tu rūkai, kad tokius vėjus sapalioji? Išsipagiriok ir grįžk į realybę. Dar neteko matyti medžiotojų su pistoletais per medžioklę 😀

    • Mūsų burelyje tai nė vienas nesinešioja į medžioklę pistoleto. Tam yra milkaškės arba medžioklinis peilis. O kad neštųsi pistoletą gyvūnui dabaigt pirmą kart girdžiu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *