Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aktualijos iš „LMŽD“ visuotinio narių suvažiavimo

Turinys:

Šiandien įvyko „Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos“ visuotinis narių suvažiavimas, kurio metu buvo priimta eilė teigiamų sprendimų žvelgiant į ateities perspektyvas.

Vienas iš tokių, kad pritarta nuo kiekvieno medžiotojo mokamų mokesčių rajoninėse draugijose, skirti vieną eurą bendram „Lietuvos medžiotojų ir žvejų“ draugijos komunikacijos fondui. Suma gal ir nėra didelė, bet gera pradžia kuri padės siekti ilgalaikių medžiotojų interesų.

Taip pat pritarta visuotiniam „Lietuvos Medžiotojų suvažiavimui“ kuris įvyks šių metų birželio 10 d., Kauno sporto halėje ir į kurį bus kviečiami visi Lietuvos medžiotojai. Platesnė informacija apie suvažiavimą bus pateikta vėliau.

Pastarasis Aplinkos apsaugos komiteto posėdis kuriame buvo svarstomas naktinio matymo taikiklių naudojimo medžioklėje klausymas, sukėlė nepasitenkinimo bangą medžiotojų tarpe, todėl artimiausiu metu „Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija“ planuoja organizuoti mitingą. Detalesnė informacija bus paskelbta vėliau.

Taip pat „Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos“ visuotinio narių suvažiavimo metu pristatyti nauji strateginiai tikslai, kuriais bus siekiama gerinti medžiotojo įvaizdį visuomenėje ir didinti medžiotojų įtaką priimant mums svarbius sprendimus.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 61

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

5 Komentarai

 • Aras
  Posted 2023.05.07 at 13:57

  Gerai, kad susimesite po eurą komunikacijai, nes iš šio straipsnio nesupratau, kokie ten teigiami sprendimai (žverims. nedžiotojams?) buvo priimti. Gal slapti. Tuoj rengsite mitingus, suvažiavimus, o dėl ko – iki dabar neskelbiate? Siūlote katę maiše, kaip tarybinių laikų organizacija, bijanti viešos diskusijos. Arba mafija.

  2
  1
 • ALGIRDAS
  Posted 2023.04.29 at 09:20

  jeigu nenugalesime grigeovininku{gamtosaugininku} busime tarp atsilikujusiuju…

  16
  1
  • Jons
   Posted 2023.04.30 at 19:49

   Sutinku

 • Saulius
  Posted 2023.04.28 at 21:06

  Kaip būtent galvojama gerinti tą medžiotojo įvaizdį ?😊

  • Jons
   Posted 2023.04.30 at 20:01

   Sutinku reikia grįžti komunistinį sovietmetį į medžiotojus tik išrinktiesiems į partija kaip į šuda neprisimenat komunisteliai

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą