Už per klaidą paleistą šūvį šratais į kanopinį žvėrį smarkiai nebaus

Turinys:

Po vakarykščio video apie draudimą medžioti kanopinius žvėris su šratais ir grankulkėmis, užvirė karštos diskusijos ne tik tarp medžiotojų, bet nesutapo nuomonės tarp skirtingų rajonų aplinkos apsaugos skyrių. Medžioklės varant prasideda nuo spalio 15d., todėl šis klausimas yra aktualus ir savalaikis.

Šiandien sužinojome, jog visi gyvosios gamtos apsaugos skyriai susitarė tarpusavyje ir nusprendė, kad pirmą kartą suklydusiam medžiotojui, kuris per klaidą paleido šūvį šratais ar grankulkėmis į kanopinį žvėrį, skirs įspėjimą ar baudą nuo 30 iki 90EUR.

290 straipsnis. Medžioklę reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų pažeidimas

1. Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių ir (ar) kitų medžioklę reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų pažeidimas, išskyrus šio straipsnio 3, 4, 5, 7, 8 dalyse numatytus pažeidimus, užtraukia įspėjimą arba baudą nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4 / 5. Balsavo: 53

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *