4 671

Siūlomi Medžioklės taisyklių pakeitimai ir AM sprendimai

Šioje „Tauro ragas“ laidoje kalbama apie Aplinkos ministerijos siūlomus medžioklės taisyklių pakeitimus. Taip pat aptarti veismai kurių turėjo imtis Aplinkos ministerija šiuo sunkiu laikotarpiu.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

11 komentarų

 • Ricardui – jo pasisakymas – ” Supraskite, jei gerai dirbantis šuo tai jam dzin, nakti ar diena serna paimt ir visiskai niekiniai Jūsų argumentai apie brakonieriavimus. ”
  Pats sau priestarauji rasydamas, jei gerai dirbantis suo? O tai Lietuvoje visi sunys yra puikiai dirbantys ar naktimis mes juos miske treniruosime ?
  Antra – kaip ivardinti naktine medziokle su sunimis pagal LR Medziokles istatyma ? Selinimas, varimine, palauka?

 • Šitam-tokiam “mindaugui” patarčiau, nedaryti bent Karaliaus vardui negarbės! O ir smegenų pusrutuliams “techninę priežiūrą”, kol nevėlu, laikas atlikti!
  Esu – ketvirtos kartos medžiotojas (yra foto), šaulys-savanoris – kuomet nesidroviu tai pabrėžti! Tik pasididžiavimą!
  GĖDA tokiam ateinančios kartos “statistiniam vienetui”!

  3
  2
 • Del sunu nakti, tai patodo dalies medžiotojų nesuvokima… Supraskite, jei gerai dirbantis šuo tai jam dzin, nakti ar diena serna paimt ir visiskai niekiniai Jūsų argumentai apie brakonieriavimus. O jei atsimerktumete, tai suprastumete, kad čia tik pirmas žingsnis dėl sunu uzdraudimo medziokleje, nes toliau sektu draudimas varymuose ir galiausiai nebesigirtumete kaip suzeista ELNIA ar kita žvėrį randat su suniu… Medziotojai, atsitokekite…

  3
  2
 • Deividai,
  deje tai visiškas stagnatorius, nesugebėjęs pasakyti nei vieno protingo argumento, kodėl jo kritikuojami pakeitimai yra netinkami. Iš visos pagarbos ponui Šiaulių draugijos vadui, tam skyriui, o ir daugumai kitų, reikia naujų vadų. Jau ko vertas argumentas dėl danielių. Kažkoks kreizi…

  3
  8
 • A.Baikausko išsakyta pozicija man priimtina kaip ir daugumai medžiotojų(bent taip manau), o medžioklės su šunimis naktį neturėtų būti leidžiamos.Su jomis esu susidūręs prieš tris dešimtmečius ir daugiau.Saugios medžioklės egzaminų dažnumas-papildomi pinigai, jų kažkam labai noris.

  26
  1
 • A.Baikausko pozicija nesutampa su J.Talmanto ir visų kitų medžiotojų draugijų, kurios tarpusavyje suderino šiuos MT pakeitimus. A.Baikauskas turėtų atsistadydinti.

  3
  19
  • Ne apie draugijų suderintas taisykles kalba eina, o apie AM atsiųstas ir pakeistas nei buvo suderinta draugijų.

   10
 • Deividai, gal yra kažkokių žinių dėl saugumo technikos egzamino? Daugumai arba jau pasibaigęs terminas arba neužilgo pasibaigs. Ar yra imamasi kažkokių veiksmų iš medžiotojų oraganizacijų, kad šis klausimas būtų kuo greičiau išspręstas? Ačiū.

  • Aplinkos Ministerijos darbuotojos atsaktmas, kol negalėsite laikyti saugumo egzamino, cituoju:

   Gal per tą laiką būtų naudinga dar kartą pasiskaityti MT ir prisiminti nustatytus reikalavimus.

   Kaip suprantate, sėdit namie ir kartojat taisykles, va toks pažiūris 🙂

   4
   1
 • Graudus vaizdelis su tuo Šiaulių vadeliu. Matosi, nomenklatūrinio raugo. Nemedžiojęs jis nei kiaunių, nei usūrinių su laikomis, o tuo metu kai su šuniuku einama “ant kiaunės” jau matyt pirtyse su tovariščiais tupėdavo ir savo akių suvedimą darydavo.

  6
  31
  • Ponas Mindaugai, visiškai nesutinku su jūsų komentaru. Žmogus puikiai išdėstė didžiosios dalies medžiotojų nuomonę. O kalbant apie jūsų poziciją, kaip visada bus nepatenkintų. Aš taip pat nepritariu lakstymams naktinis su šunimis po miškus, tai būtų tik dar viena terpė brakoneriavimui.

   33
   3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *