5 367

Šernų medžioklė iš bokštelio

Medžioklėse būna įvairių nutikimų, kartais pasiseka medžiotojui, o kartais žvėriui. Važiuodamas į medžioklę niekada negali žinoti kokia ji bus, ką pamatysi, kaip susiklostys įvykiai. Kviečiu pasižiūrėti kaip man susiklostė įvykiai šernų medžioklėje.

„Miske.lt“
Deividas Staponkus

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 1

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

7 komentarai

  • Nepatiko sernams kvapai.Aiskiai matesi kaip snukius uzverte uodzia.Del viso pikto ir nejo prie pasaro.Dar pacioje filmuko pradzioje,pats sau pasakiau,kad autorius, iki boksto ateidamas misku,daro siokia tokia klaida.Auto 30 metru atstumu taip pat nelabai geras sprendimas.Anksciau megdavau pasedet ant dzipo stogo.Ne karta isitikinau,kad sernai masinos kaip ir nebijo,bet artyn ir nelenda.Apeina geroku atstumu .Ypac jautriai reaguoja jei dar siltas variklis.Atsisakiau tos praktikos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *