Rossler TITAN 16

SAUGA
TITAN 16 ® – tai graižtvinis šautuvas su greito pertaisymo spyna. Šešiolika auselių tiesiogiai užrakina spyną ir užtikrina maksimalų saugumą. Dėl užrakto auselių gausos didelis lietimosi paviršius dar labiau padidina šaulio saugumą.

GREITIS
Šautuvo gaidukas atlaužiamas dvigubo tempimo kreiptuvu. Lengvas ir greitas spynos darbas prisideda prie varyminių medžioklių sėkmės. 1,7 milisekundės muštuko suveikimo laikas yra vienas greičiausių pasaulyje. Patogus ir lengvas dėtuvės įdėjimas ir išėmimas suteiks pranašumą bet kurioje medžioklės situacijoje.

TAIKLUMAS
Sėkmės istorijos iš mūsų klientų lūpų apie TITAN 16® graižtvinio šautuvo patikimumą ir taiklumą tik dar kartą patvirtina gaminio aukščiausią kokybę. Mes naudojame tik aukštos kokybės medžiagas. Pasitelkdami naujausias technologijas ir bendradarbiaujant su senas tradicijas ir gilią patirtį turinčiais partneriais, mes gaminame pagal ginklus aukščiausius kokybės standartus.

KAINA
Ginklų kainos svyruoja nuo 1300EUR iki 1600EUR
Iškilo klausimų? Kreipkitės: deividas@zalaarms.lt

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.