Pulsar Helion 2 XQ38F ir XQ50F apžvalga

Turinys:

„Pulsar“ pristato naujus Helion 2 XQ38F ir XQ50F modelius. Naujuose termovizuoriuose sumontuoti 40 milikelvinų šilumai jautresni jutikliai, korpusas pagamintas iš magnio lydinio, prietaisuose sumontuoti šviesai pralaidesni objektyvai, o aptikimo atstumas net iki 1800m. detalesnes technines specifikacijas rasite gamintojo puslapyje.

Kviečiame pasižiūrėti termovizorių apžvalgą ir vaizdo kokybės palyginimą.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 26

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

3 komentarai

  • Pauliau, yra Yoytube nufimuotu palyginimu Jusu minetu modeliu, skirtumo beveik isvis nera.

  • Helion 2 xq ir helion 2 xp. Palyginimą turime, jų galima rasti nemažai internete. Bet labai įdomi būtų axiom xq 38 ir helion xq 38 apžvalga ar tiesiog asmeninė nuomonė vaizdo kokybės atžvilgiu, nes jų kaina tiek daug nesiskiria kaip pvz helion xq ir xp. Tad ar verta kelis šimtus eurų investuoti i helion xq 38 ar didelio skirtumo nepajusime nuo axiom xq38?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *