Naujų „Pulsar“ termovizorių apžvalga

Šių metų kovo mėnesį kompanija „Pulsar“ Lietuvoje pristatė tris naujus termovizorius. Rinkoje pasirodė Helion 2 XP50, Accolade 2 LRF XP50 ir Axion XM30S.

Naujieji Helion ir Accolade termovizoriai turi naują 40 milikelvinų šilumai jautresnį jutiklį. Vizualiai termovizoriai beveik niekuo nesiskiria išskyrus mėlyną įjungimo mygtuką ant Helion XP50 antro modelio. Kviečiu pasižiūrėti termovizorių apžvalgą ir vaizdo kokybės palyginimą.

Nuoroda į gamintojo puslapį ir techninius parametrus.

„Miske.lt“
Deividas Staponkus


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 2

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

5 komentarai

  • Gal kas turi tikslios informacijos dėl axion xm 30s.Visgi nuo kada bus pas mus prekyboje,rudenį per paroda žadėjo kad po naujų apie sausį.Bet visgi laisvai prieinamo prekyboje neaptinku.

    1
    1
  • Tai kad šūdiniau rodo tie tavo pulsarai nauji, eilinis marketingas, vienas softas, antras softas dabar naujas helion, matosi kad pulsarui nekazka. Rusijoi gerokai pigiau tie xp termikai 👌

    2
    4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *