Medžiotojų pokalbiai – Vidas Silvestravičius

Su džiaugsmu pranešu, kad startavo projektas „Medžiotojų pokalbiai“. Šios tiesioginės transliacijos metu kalbinome Vidą Silvestravičių. Kalbėjome apie naktinio matymo taikiklių naudojimą medžioklėje, sportinio šaudymo sporto vystymąsi bei įrangos pasirinkimą.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

3 komentarai

  • saunu daugiau tokiu pokalbiu.idomu ir paziureti paklausyti ir gal isgirs mus medziotojus kad nesame mes zveris kaip dauguma mano nes dabar tai kaskur kompatijoi jei buni ir zmones ne medziotojai tai baisu ir pasakyti kad esi medziotojas.pasakai tai oi jus zveris ir panasei pradedi aiskinti kad nieko panasaus nera papasakoji kaip yra istikruju tai tada jau pakeicia nuomone truputeli bet vistiek sako na bet vistiek jus zudote.as manau kad permazai yra apsviesti zmones kaip dabar yra istikruju ir kas yra medziotojas

  • Didele pagarba. Ar butina laužit dėl ietis. Šernų nebėr įdomu ką medžiosit su naktine.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *