Medžiotojai remia į kampą Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovą

Medžiotojai nebeapsikentė. Užsienio mokslininkų tyrimais jie bando įrodyti Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovui, kad afrikinį kiaulių marą platina ne šernai.

Tai neva patvirtina ir faktai, kad Rusijoje tūkstančiuose hektarų gyvena vos vienas kitas šernas, o maras siautėja kaip siautėjęs. Be to, Medžiotojai mato, kad dėl užkrato šernai nedvesia, nors to buvo tikėtasi. Labiausiai medžiotojus piktina Maisto ir veterinarijos tarnybos siūlymas iki kito balandžio taip sumažinti šernų skaičių, kad tūkstantyje hektarų jų liktų ne daugiau kaip 5.

To nepadarius, grėstų baudos. Aplinkos ministerija medžiotojams pritaria ir jiems primetamas pareigas bei ribojimus laiko nelogiškais.

Šaltinis: www.alfa.lt

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.