Medžiojam stirniną miške

Kadangi šiuo metu stirninų medžioklė laukuose ir pamiškėse yra sudėtinga dėl aukštos žolės ir pasėlių, savo laimę nusprendžiau išbandyti miške. Kaip man sekėsi kviečiu pasižiūrėti šiame video reportaže.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.6 / 5. Balsavo: 29

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Vienas komentaras

  • Puikus, paprastas ir natūralus video visokios patirties turintiems medžiotojams.
    Naudingų pamokų niekada nebus per daug – gyveni žmogus ir mokaisi amžinai!
    Tačiau, milžiniška tiesa – apie vilkus – keliančius vis didesnį pavojų ir didmiesčiams. Mūsų klubo plotai – 50 km nuo Vilniaus, turime kelis klubo narius-medžiotojus-žemės savininkus, kurie su didele nuostaba pasakoja apie tai, jog anksti ryte tiesiog gyvai mato savo laukuose, kaip pilkiai gainioja stirnas ir visa tai dar spėja įamžinti telefono kamera. O kiek kitų, jų kaimynystėje gyvenančių ūkininkų ir šiaip gyventojų, “verkiančių” dėl papjautų kiemuose šunų ar kitų naminių gyvulių ir ne tik vilkų-jauniklių mokymo laikotarpiu. Jau norma tampa ir tai, jog pvz, jų žmonoms tenka auklėti perspėjimu savo vaikus ne tik “policininku”, bet ir vilkais!
    Truputis sarkazmo – jaučiu, kad savo anūkus greit teks ir mums panašiais būdais raminti, kad dviračiais nevažiuotų į Vilniaus m. pakraščio parką, nes ten yra vilkų!
    Mastančiam ir veikliam LR piliečiui tai absoliučiai artima tiesa!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *