Ką daryti sumedžiojus vilką

Šiame video pakalbėsime ką reikia padaryti sumedžiojus vilką. Vilkų genetinius tyrimus atlieka Miškų ir Ekologijos fakulteto mokslininkai, o Dr. Renata Špinkytė – Bačkaitienė papasakos kokius veiksmus reikia padaryti, kad teisingai paimti mėginius vilkų genetiniams tyrimams.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.7 / 5. Balsavo: 65

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

7 komentarai

 • Sveiki, jeigu žiūrėtume 2020 m. spalio 14 d. aplinkos ministro įsakymą Nr. D1-631 tai ten yra Medžioklės taisyklių 28.4 papunkčio pakeitimas, kuriame nurodyta ką medžiotojas turi daryti sumedžiojęs vilką. Ten nenurodyta prievolė skambinti telefonu gamtos pranešimų centrui. Tai kaip yra iš tikrųjų, kur klaida, reportaže ar medžioklės taisyklėse? ☺

  • Jūs neperskaitėte sekančio MT punkto. Prievolė skambinti yra:
   “28.5. medžioklės plotų naudotojai apie įvykius, nurodytus 28.2-28.4 papunkčiuose, telefonu 8(5) 273 2995 informuoja AAD. Tai jie turi padaryti prieš pradėdami sumedžioto gyvūno dorojimą arba prieš išvykdami iš medžioklės plotų vieneto, kuriame buvo medžiojama, atsižvelgiant, kuris iš šių veiksmų atliekamas pirmiau.”

 • P.Simai- apie medžioklę išmanau manau daugiau negu pats.Aš seniai siūliau visai nemedžioti vilkų, dabar medžiotume be limitų. O iš tų jų tyrimų gaunasi šnipštas.

  1
  8
 • Matyt ponas Algi tiek apie medžioklę ir išmanai,esi tikras “mėsininkas”.Jeigu ne tie tyrimai – dabar medžiotume tik apie 50 vnt.nes pagal baltijos vilką Lietuvoje vilkų l.mažai.

  8
  1
 • Kažkas rašo disertaciją- o medžiotojai turi mėsinėt vilkus-nesąmonė-jei jai reikia- tegu atvažiuoja ir mėsinėjasi.Jei papultų vilkas- nušaunu ir po velėna-tikrai nemėsinėsiu.NESAMONĖ

  8
  7
 • Ut pasakorius! … disertacija susišvietė. Kas tik šauna į galvą tą ir parašo. Jei ne pernai metų tyrimai, ką legaliai medžiotume?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *