Gražiausias mano sumedžiotas baltauodegis elnias

Turinys:

Šį rudienį vėl pasitaikė galimybė nuvykti į baltauodegių elnių medžioklę Suomijoje. Šią medžioklę tradiciškai organizuoja LAPUA kompanija. Į medžioklę vykome su smagia kompanija, tad kelionė neprailgo, o kaip mums sekėsi žiūrėkite šiame video.

Miske.lt
Deividas Staponkus


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 2.3 / 5. Balsavo: 3

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

8 komentarai

 • Sovietiniais laikais būdavo, kad ir šernus kilimu lupdavom. Pasiguldai ant eglišakių ir pirmyn…

  • Yra ir man taip tekę lupti, tai čia niekonaujo, bet ar tokį įrenginį LT kas matėte? Aš tai ne.

 • Deividui
  Yra du pagrindiniai žvėries lupimo būdai: “rankove” ir “kilimu”. Čia medžiotojo pradžiamokslis. Tas lupimo būdas, kuris tave labai nustebino ir yra lupimas “kilimu”. Tarp kitko, ministro Mažeikos dėka, kai buvo leista kanopinius lupti miške, mes šį būdą galime taikyti sumedžiojus elnią ar briedį neprivažiuojamoje miško teritorijoje.

  • Na tikrai nebuvau matęs, kad lustų ant tokio įrenginio. Kaip spėju lupimas kilimu yra kailo išklotinės apibūdinimas, bet ne tokio įrenginio apibūdinimas?

 • Rabert’ui! Labai smagu, kad sažiningai deklaruoji savo pozicija dėl žudymo. Tikiuosi esi iki galo sąžiningas ir nevalgai nei mėsos nei žuvies, nebent juos gyvus ir tada isivsizduoji, kad tai auka ir visai nežudymas.

  6
  1
  • Vertinu tavo atvirumą, bet galėjai to ir nerašyti. Pilnai pakanka, kad išreiški savo poziciją artimiesiems. Aš taip pat prieš gyvūnų žudymą, bet tausojanti medžioklė man visai nieko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *