S.Skvernelis apie medžioklės būrelio nenurodžiusį A.Palionį: medžioklė nėra nusikalstama

Turinys:

Premjeras Saulius Skvernelis sako dar vertinsiantis etikos sargų sprendimą, jog Žemės ūkio ministras Andrius Palionis laiku nedeklaravo priklausantis medžiotojų būreliui, tačiau ragino nevertinti pačios medžioklės, kaip priedangos šešėliniams susitarimams.

„Istorija, kuri kartojasi ne vienam valdininkui ir ministrui: atrodo lyg suprantama ir aišku, kad tokiose pareigose reikia pasižiūrėti, kur tu esi, kokiuose būreliuose. Tik aš vieno nenoriu, kad vieną iš laisvalaikio rūšių, medžioklę, darome, kad ji vos ne tampa nusikalstama.

Tas, kas nori kokius nors klausimus spręsit, tai gali padaryti ir kino teatre, ir teatre, ir sporto klube, ir medžioklėje“, – Vyriausybėje trečiadienį žurnalistams kalbėjo S.Skvernelis. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį konstatavo, kad A.Palionis laiku nedeklaravo priklausantis Birštono medžiotojų klubo „Lokupis“, kartu nustatė, kad jis laiku nedeklaravo ir ministro pareigų. A.Palionis kaip ministras prisiekė rugpjūtį, o privačių interesų deklaraciją patikslino spalio pradžioje.

“BNS”


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Vienas komentaras

  • skiriamas į ministrus ar kitas svarbias valstybines pareigas asmuo turėtų būti – skaistus , (laikosi celibato) ,nerūko , nesikeikia, vartoja tik šventintą vandenį , ne medžiotojas , ne žvejąs ( nors apaštalų tarpe buvo žvejų), ne skautas , ne savanoris , ne … ir taip toliau , nesilanko bažnyčioje , kavinėse , nevažinėja visuomeniniu transportu , o jeigu ką nors daro privalo deklaruoti – įdomu kiek bus deklaravusių ir kas priiminės deklaracijas ?

    8
    1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *