Mirtini spąstai – melioracijos šuliniai

Prieš kurį laiką girdėjau siaubo istoriją, kad dvi savaites dingęs medžioklinis šuo buvo rastas dar gyvas melioracijos šulinyje. Jis ten įkritęs patyrė tikrą košmarą – melioracijos šulinyje buvo vandens.

Tas dvi savaites jis išgyveno, bet nė viena gyvybė nenusipelno tokių kančių ir išbandymų. Socialiniuose tinkluose sukasi keletas vaizdo įrašų: visai neseniai iš neuždaryto šulinio iškelta keletas šernų, taip pat buvo atvejis su dar vienu įkritusiu šunimi. O kiek atvejų mes net nežinome ir kiek daug gyvūnų, tikėkimės, kad ne žmonių, žuvo siaubingai kankindamiesi, įkritę į melioracijos šulinį?

Lapkričio pabaigoje medžioklėje po vieno kvartalo teko praeiti pro vieną tokį kelkraštyje esantį neuždengtą šulinį. Kitapus kelio – dar vienas toks.

Prisiminusi istoriją apie vargšą šunį, dvi savaites praleidusį šulinyje, nusprendžiau pažvelgti į vieną iš jų. Labai nustebau šulinyje pamačiusi pirmiausia elnio kaukolę su ragais, o paskui įžiūrėjau visus kitus kaulus.

Kokiu būdu elnias sugebėjo į tokį šulinį įvirsti? Juk tai didelis gyvūnas, o šulinys atrodo mažas. Kad ir kaip ten būtų, šis elnias jau gana seniai nugaišo siaubingomis sąlygomis. Pagalvojau, kad galbūt elnias į šulinį buvo įmestas, bet vietos vyrai tik pasijuokė – kas gi mestų į šulinį elnią?


Šaltinis žurnalas „Medžioklė“
Parengė: LINDA DOMBROVSKA
Kopijuoti čia pateiktą turinį be mūsų sutikimo draudžiama!

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Susijusios žymos
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *