Fausti Dea SL Drive Edition

Visus ginklų žinovus nustebino naujasis „Fausti Dea SL Drive Edition“.
Pasak „Fausti“ šių ekskliuzyvinių šautuvų bus išleista ribotas kiekis ir jie pagrinde skirti tiems medžiotojams, kurie mėgsta paukščių medžiokles.

Porinis komplektas – visada kažkas tai naujo šautuvų mylėtojams. Tokios šautuvų serijos išleidžiamos gana retokai, bet ir susidomi jais tikrai ne kiekvienas.

Tokio komplekto sukūrimas visai nereiškia to, kad bus sukurti du identiški šautuvai. Paėmus į rankas tokius šautuvus turi nesijausti nei menkiausio skirtumo. Šis darbas reikalauja daug dėmesio ir profesionalumo.

Porinių šautuvų serijos kūrimas – tai labai rimtas išbandymas meistrui ir kompanijai. Galime pasidžiaugti, kad „Fausti“ išlaikė šį išbandymą sukurdama seriją „Dea SL Drive Edition“.

„Fausti“ dvivamzdžiai poriniai šautuvai, yra visiškai identiški, vieno svorio ir balanso, todėl juos renkasi tik labai išrankūs ir patyrę medžiotojai.

Originalus dėklas sukurtas specialiai šių šautuvų modeliams, leidžia patogiai transportuoti abu šautuvus, be to didelis dėmesys skirtas saugumui – dėklas turi net tris spynas.

Pagrindinės savybės: vamzdžių ilgis 73 centimetrai, klasikinė angliško tipo buožė, medinės dalys pagamintos iš kruopščiai atrinkto riešutmedžio su išskirtiniu raštu, apie aukšto lygio graviūras ir išskirtinės kokybės metalus tikriausiai kalbėti net nereikia.

Kompanija „Fausti“ planuoja išleisti ne daugiau kaip 100 tokių komplektų.
[divide style=“2″]
Autorius: Deividas Staponkus
Kopijuoti ar kitaip platinti čia pateikta turinį be mūsų sutikimo draudžiama!

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *