Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Solidus „Pulsar“ termovizorių programinis atnaujinimas

Turinys:

Visiems gerai žinomas termovizorių ir naktinio matymo prietaisų gamintojas „Yukon advanced optics worldwide“ kuriam priklauso prekinis ženklas „Pulsar“, pristato naują programinės įrangos atnaujinimą skirtą „XP“ serijos termovizoriams.

„Asmeniškai išbandžiau šį programinės įrangos atnaujinimą su savo „Helion XP38“ ir galiu pasakyti, kad šis atnaujinimas padidino mano termovizoriaus vertę. Rezultatai džiugina akį ir bus teigiamai įvertinti termovizorių naudotojų“ – Deividas Staponkus.

Nuolatos stengdamiesi įdiegti naujausius technologinius sprendimus į mūsų sukurtus prietaisus. Pristatome naują programinės įrangos naujinį, kuris praplės įrenginių galimybes. Programinės įrangos atnaujinimas (versija 4.0) skirtas išskirtinai tik „XP“ serijos produktams. Šiame atnaujinime rasite naują stebėjimo režimą ir vaizdo detalumo funkcija „Image detail boost“.

Naujoji funkcija „Image detail boost“ išryškina šilumą skleidžiančio objekto kontūrą ir didina vaizdo detalumą. Taip atvaizduojamas detalesnis ir ryškesnis vaizdas, kuris leidžia dar tiksliau identifikuoti objektus.

Atlikus programinės įrangos atnaujinimą, funkcija „Image detail boost“ bus automatiškai aktyvuota su pirminiais nustatymais, tačiau panorėjus ją galima išjungti pagrindiniame meniu. Svarbu pabrėžti, kad vaizdo detalumo didinimo funkcija geriausiai veikia esant dideliam temperatūrų skirtumui.

Kaip žinome skirtingų stebėjimo režimų nustatymai parinkti atsižvelgiant į skirtingas stebėjimo aplinkos sąlygas. Naujoji programinės įrangos versija leidžia pasirinkti individualų naują režimą „Naudotojo režimas“, kurį sukūrėme atsižvelgdami į mūsų klientų komentarus ir nuomones. Šis režimas labiausiai patiks įgudusiems naudotojams, mėgstantiems savarankiškai pasirinkti norimus įrenginio nustatymus. Naujasis stebėjimo režimas leidžia jau esamuose stebėjimo režimuose (akmenys, miškas, identifikacija) individualiai pasirinkti ir išsaugoti atskiras parinktis, kontrasto ir ryškumo nustatymus. Šiuos tris parametrus galite keisti taip, kad jie geriausiai atitiktų jūsų aplinkos sąlygas. Šie pasirinkimai bus išsaugoti įrenginyje ir juos galėsite vėl pasirinkti net po to, kai naudojotės kitu režimu ar iš naujo įjungėte įrenginį. Naudotojo režimo nustatymus galima lengvai keisti greitajame meniu.

Piktogramų ryškumo nustatymas. Pagrindiniame meniu praplėtėme piktogramų ryškumo nustatymo pasirinkimus. Dabar, kad būtų dar patogiau naudotis įrenginiu, tamsioje aplinkoje galima dar labiau sumažinti jų ryškumą, o labai šviesiu dienos metu – jį dar labiau padidinti.

Naujojoje programinės įrangos versijoje yra ne tik naujų pakeitimų, bet ir ištaisytos ankstesnėje versijoje buvusios klaidos. Kaip minėjome anksčiau, šis naujinys skirtas tik šiems „XP“ serijos produktams: Accolade XP, Accolade LRF XP, Helion XP.

Jei naujinant įrenginį susiduriate su problemomis, nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru: support@pulsar-nv.com.

“Miske.lt”

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 1

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

 • Rolkis
  Posted 2020.01.21 at 21:40

  Turėtu būti istatymas: prieš perkant,medžiotojas bent šviesos metu, be stipraus šoninio vėjo, nors į 50 litrų talpos bambalį pataikytu iš bent kokių 250metrų atstumo. Ir iš tikrų metrų, o ne medžioklinių..
  . 250 metrų = +- 120 medžiotojų metrų. O tai miškai kiaurai smirdės dvėselėna

  4
  5
 • Post Author
  Miske.lt
  Posted 2020.01.21 at 19:10

  Atnaujinimą reikia daryti per programėlę “Stream Vision”. https://www.youtube.com/watch?v=FdTfzy4brBM

  2
  2

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą