Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Panevėžio rajone pričiupti brakonieriai

Turinys:

Sekmadienio rytą Panevėžio rajone patruliavę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai kelio Vilnius–Panevėžys 104 km pastebėjo įtartinai važiuojantį automobilį. Pasiviję bei sustabdę jį, bagažinėje jie aptiko kraupų radinį – elnio galvą bei skerdieną. Rasta ir medžioklės įrankių.

Lietuvos kelių policijos tarnyba praneša, jog sekmadienio rytą, apie 10.35 val., Panevėžio rajone patruliavę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai pastebėjo įtartinai važiuojantį automobilį, kuris apsisuko ir nuvažiavo į miško kelią. Įtarimus sukėlė ir tai, kad automobilio galas buvo akivaizdžiai perkrautas.

Pareigūnai pasivijo ir sustabdė automobilį „Audi 100“, kurį vairavo 38 metų vyras. Vairuotojui iš pradžių buvo patikrintas blaivumas, o vėliau paprašyta atidaryti automobilio bagažinę. Ten pareigūnai aptiko kraupų radinį – juoduose plastikiniuose maišuose buvo sudėta elnio galva su ragais ir elnio skerdiena.

Iš pradžių vairuotojas aiškino, kad rado ant kelio partrenktą elnią ir jį išdorojo, vėliau pradėjo pasakoti, kad elnią negyvą aptiko miške. Apie elnią vyras nepranešė Aplinkos apsaugos agentūros pranešimų centrui, ką turėjo padaryti partrenkęs arba aptikęs negyvą laukinį gyvūną.

Apžiūrint transporto priemonę, pareigūnai nerado šautuvo, kuriuo galėjo būti nušautas taurusis miško gyvūnas. Šiuo metu elnių medžioklė yra draudžiama. Tačiau rado kitų neteisėtos medžioklės įrankių ir prietaisus.

Sustabdytą automobilį ir rastą krovinį pareigūnai pristatė į policijos komisariatą. Po tyrimo paaiškės, kas turės atlyginti didžiulę gamtai padarytą žalą. Kaltininkams gresia tūkstantinės baudos ir automobilio konfiskavimas.

Šlatinis: www.15min.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą