733

Šiemet pažeidėjai valstybei jau sumokėjo daugiau nei milijoną eurų

Per aštuonis š. m. mėnesius pažeidėjai valstybei jau sumokėjo, kaip praneša Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos (AAD), daugiau nei milijoną eurų – 939 tūkst. eurų už aplinkai padarytą žalą ir daugiau kaip 150 tūkst. eurų baudų.

AAD Pranešimų priėmimo tarnyba (PPT) šiemet iki rugpjūčio 31 d. gavo per 7 tūkst. pranešimų apie galimus aplinkosauginius pažeidimus: žvejybos ir medžioklės reikalavimų nesilaikymą, neteisėtus kirtimus, atliekų netvarkymą, vandens taršą ir kt.

Aplinkosaugininkai dėkoja gyventojams už informaciją ir visus kviečia iš karto, vos pastebėjus, pranešti apie skriaudžiamą gamtą, aplinkos teršimą ar niokojimą bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai AAD PPT tel. (8 5) 273 2995.

Į žmonių skambučius budintys AAD PPT darbuotojai reaguoja nedelsdami. Jie gautą informaciją iš karto perduoda vietos aplinkosaugininkams. Šie vyksta jos patikrinti ne tik darbo metu, bet ir po darbo valandų, poilsio ir švenčių dienomis.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 2 / 5. Balsavo: 8

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *