Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Miškininkai kviečia į Miškininko dienos renginius

VĮ Valstybinių miškų urėdija kaip ir kasmet kviečia drauge švęsti Miškininko dieną ir tradiciškai visuomenei siūlo apsilankyti beveik 30 įvairių renginių, vyksiančių rugsėjį įmonės regioniniuose padaliniuose visoje Lietuvoje.

Kartu su įmonės miškininkais dalyviai galės pasigrožėti Valstybinių miškų urėdijos pažintiniais takais ar giriomis, išgirsti pasakojimus apie juos, dalyvauti grybų rinkimo čempionate, pasiklausyti elnių baubimo miške, sužinoti kaip nuo sėklos užauginamas medelis arba prisidėti prie ilgametės stumbriukų krikštynų tradicijos Pašilių stumbryne. Rugsėjį lankytojai turi unikalią galimybę išgirsti elnių baubimą net šešiuose regioniniuose padaliniuose.

„Miškininko diena – svarbiausia metų šventė visiems miškininkams. Ir, tradiciškai, miškininko dieną minime kartu su visuomene – džiaugiamės, kad visi renginiai yra labai laukiami ir sutraukia neabejingus gamtai ir žinioms apie Lietuvos miškus, žmones. Džiaugiamės, kad kasmet sulaukiame vis didesnio visuomenės susidomėjimo ir noro daugiau sužinoti apie miškus bei miškininkų darbą“, – sakė Valstybinių miškų urėdijos direktorius Valdas Kaubrė.

Registracija į renginius būtina. Registraciją į renginius vykdys nurodyti kontaktiniai asmenys.

Kad džiaugtis gamta būtų saugu ir malonu visiems, renginių dalyvių prašom laikytis socialinio atstumo bei dažnai dezinfekuoti rankas.

Miškininko diena kasmet minima trečiąjį rugsėjo šeštadienį.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 4

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą