Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Laukinis „eismo dalyvis“ sukėlė ant kojų policijos ekipažą

Turinys:

Kad iš miškų į miestus atklysta vis daugiau laukinių žvėrių, ko gero, niekam ne naujiena, tačiau, kai briedį tenka vyti nuo autostrados ir jis leidžiasi net paglostomas, – tai jau kažkas keisto. Redakcija sulaukė skaitytojo Gedimino skambučio, vyras pasidalijo keletu nuotraukų, kuriose matoma visa briedžio vaikymo „operacija“.

„Teko vaikyti briedį nuo autostrados. Raseiniuose, ties Sujainių kaimu, – nuostabos neslėpė telefonu į redakciją paskambinęs vyras, dirbantis aplinkosaugininku. Jis pasakojo dar labiau nustebęs, koks briedis patiklus ir kaip nebaikščiai prisileidžia žmones. – Žvėris prisileido net paglostomas“.

Vyras teigė pasiskambinęs gamtininkui Selemonui Paltanavičiui ir jis paaiškino, kad tokį briedžio nebaikštumą ir patiklumą galėjo lemti jo jaunas amžius.

„Motina jį atskyrė, kad jauniklis pradėtų savarankišką gyvenimą ir šis dabar blaškosi, dar neranda savo vietos“, – tokią versiją jis išgirdo iš specialistų.

Briedį nuo kelio pavyko nuvyti šatromis (kartelėmis šiaudams prispausti, dengiant stogą – red. past.). Gediminas vylėsi, kad žvėris negrįš atgal ir nepaklius po vairuotojų automobilių ratais.

Šaltinis: www.grynas.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą