Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kilpininko gamtosaugininkai tykojo 3 dienas

Turinys:

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) Ukmergės rajono agentūros pareigūnai vieno kilpininko tykojo 3 dienas.

Suaktyvėjus kovai su brakonieriais gamtosaugininkai kaip reikiant pasiraitojo rankoves. 10 kartų padidintos baudos už brakonierystę pernelyg pažeidėjų neišgąsdino, tad aplinkosaugininkai dabar deda visas pastangas įtikinti brakonierius, kad bausmės jie niekada neišvengs.

2013 m. kovo 10 d. vidudienį Karpinių miške sulaikytas Daugalių k. Siesikų sen. gyventojas. atėjęs patikrinti ir perstatyti kilpų. Paspęstose penkiose kilpose žvėrių neaptikta.

Kilpas aplinkosaugininkai buvo pastebėję prieš kelias dienas ir kantriai pasikeisdami laukė, kol pasirodys jų savininkas.

Užfiksuoti pažeidimą pareigūnams pavyko video ir foto medžiagoje.

Jau anksčiau gamtos apsaugos srityje dirbantys pareigūnai pasakojo, kad kartais pažeidėjai išvengia bausmės teisme dėl nepakankamų įrodymų gausos. Šiuo atveju taip nutikti nebeturėtų.

Sulaikytam brakonieriui už šiurkštų medžioklės taisyklių pažeidimą teks atsakyti 2000 – 4000 Lt bauda, 5skaitant ir pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

kilpininkas-60891139
raad

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 2

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą