Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kilpininkas pats įkliuvo į spąstus

Turinys:

Kauno RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavę pranešimą iš medžiotojų apie Žiegždrių miške statomas kilpas laukiniams gyvūnams gaudyti ir nuvykę į nurodytą vietą surado prie nusvirusių ir nuvirtusių medžių pastatytas kilpas.

Brakonieriui išaiškinti buvo nutarta panaudoti paslėptas vaizdo stebėjimo, fiksavimo ir perdavimo priemones. Jau ne pirmą kartą pažangios technologijos palengvina varginantį aplinkosaugininkų darbą, šį kartą jos taip pat nenuvylė.

Įtariamas brakonieriavimu asmuo buvo stebimas gana ilgai ir tik surinkus pakankamai nenuginčijamų įrodymų (kilpų statymo ar tikrinimo faktų), nustačius pažeidėjo asmenybę ir gyvenamąją vietą buvo atliktas patikrinimas, kurio metu buvo surinktos brakonieriaus pastatytos kilpos ir surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. Brakonieriui gresia bauda nuo 869 EUR (3000 LTL) iki 1738 EUR (6000 LTL) su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

Įdomus faktas – kieme lakstė tas pats šuo su kuriuo pažeidėjas kartu tikrindavo ar pastatytose kilpose yra įkliuvęs laimikis, o pats brakonierius patikrinimo dieną vilkėjo tuos pačius drabužius su kuriais ir buvo užfiksuotas vaizdinėje medžiagoje, bestatantis kilpas.

Brakonieriai nesišypsokite – jus filmuoja slapta kamera.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą