Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kęstutis Mažeika atšaukė visus Medžioklės taisyklių pakeitimus

Turinys:

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika ketvirtadienį pranešė atšaukęs praėjusią savaitę pasirašytus medžioklės taisyklių pakeitimus.

„Taisyklėse yra daug gerų pakeitimų. Galite paklausti medžiotojų apie tuos pakeitimus ir jie pasakys, kad didžioji dalis klausimų yra logiški ir suprantami. Kad nebūtų diskusijų, atšaukiau visus pakeitimus ir turės būti apsispręsta dar kartą kitą savaitę vyksiančiame atvirame posėdyje“, – ketvirtadienį Seime sakė K. Mažeika.

Miske.lt – Medžioklės taisyklių pakeitimus atšaukiantis įsakymas kol kas nėra paskelbtas. Rekomenduojame kol nepaskirti stirninų medžioklės limitai, susilaikyti nuo stirninų medžioklės.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 3.5 / 5. Balsavo: 33

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

6 Komentarai

 • Bronius
  Posted 2020.05.15 at 16:14

  Ministras melagis. Kam vakar reikejo aiskinti,kad atsaukia savo nutarima.Jis turi atsistatydinti. Kodėl mums meluoja ministras.?

  9
  1
 • Gintatas
  Posted 2020.05.15 at 11:14

  Įrašas padarytas to posėdžio.Jis pirmas balsavo apie pakeitimus.Medžioklė lankais buvo akcentuota,ir jis(ministras)patvirtino.Ir visa taryba patvirtino.O kai paėmė už vienos vietos,tai bausiausiai persigando ir kaltę suvertė viceministrei,merginai.Šliužas ir bailys.Pamiršot dar kad tik tapes ministru padidino mokesčius už plotus-du kartus.Prisitaikėlis be stuburo.Tokio ministro tikrai nereikia.Na o kas liečia gamtos pseudomylėtojus-tai jų beveik nėra.”Baltijos vilkas”-20 narių.Kitos sudaro tik po kelis narius.Ir far pasirodo kažkokias pajamas turi.Reikėtų išsiaiškinti.Jų bijoti nereikia.Bet kodėl politikai bijo.Gal jie netinla būti politikais būti ,jei savo šešėlio bijo.O medžiotojams teikia būti vienyngiems,nesėdėti savo klubuose,palaikyti brolius lankininkus.Nes sekantys būsim mes

  11
  4
 • Rrr
  Posted 2020.05.14 at 17:34

  Ministerjai vadovauja vaikai su plakatais…

  34
  1
 • gintautas
  Posted 2020.05.14 at 16:26

  Sveiki visi, ypač miške lt aktyvusis kolektyve, per radija išgirdau kad net renkama peticija kad ji atstatydinti, jau surinkta 14000 parašu iš ” avigalviu”, prašau kaip vienu aktyviausių medžiotojų atstovų galbūt apsitarti su talmantu ir kitasi protingais vyrais ir padaryti peticija su parašais kad neatstatydinti jo.
  persiuntus i būrelius manau visi su šeimos atstovais surinktume nemažai parašu per trumpą laika, ka manote?

  46
  15
  • tt
   Posted 2020.05.20 at 17:53

   Tai jeigu ministras prieme istatyma tai reiskos taip turi ir but tam jis ir paskyrtas ministru

 • Romualdas
  Posted 2020.05.14 at 15:58

  Na jau visko buvo , bet tokio absurdo, kad rėksnių kompanija valstybės institucijoms vadovautu , dar nebuvo. Varge , varge , kur mes nusiritom?

  72
  7

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą