Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Keičiasi leidimų laikyti ginklą išdavimo tvarka

Turinys:

2023 m. balandžio 1 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pakeitimams, asmenims bus išduodami elektroniniai leidimai laikyti ar nešiotis ginklus bei apsaugos darbuotojo pažymėjimus, informuoja Policijos departamentas.

Asmenims, pateikusiems reikiamus dokumentus leidimai ir pažymėjimai bus išduodami duomenis įrašant į Policijos licencijuojamos veiklos informacinę sistemą. Todėl nebereiks gaišti laiko, dokumento atsiėmimui, be to nereiks nešiotis kartu su savimi išduoto dokumento. Atitinkamai, kaip ir asmenims, kuriems yra išduoti popieriniai leidimai laikyti ar nešiotis ginklus bei apsaugos darbuotojo pažymėjimai, neprivalės jų nešiotis su savimi. Gabenant ar nešiojantis ginklus bus privaloma turėti asmens dokumentą ir ginklo pažymėjimą.

Pažymėtina, kad asmenys (pvz., medžioklės vadovai, sporto varžybų organizatoriai) leidimo laikyti ar leidimo nešiotis ginklus galiojimą gali pasitikrinti portale www.epolicija.lt elektroninių paslaugų skiltyje pasirinkę paslaugą „Licencijų ir leidimų galiojimo tikrinimas“.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 42

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

3 Komentarai

 • JonasK
  Posted 2023.04.05 at 14:44

  dar priedo ir asmens dokumentą reikės vežiotis

  3
  0
 • M
  Posted 2023.04.04 at 14:27

  Ar tai reiškia, kad medžioklės vadovas pildydas medžioklės lapą, privalės per e-policiją tikrinti mdžiotoją kurį jis įrašo į lapą?

 • Vytautas
  Posted 2023.04.03 at 18:11

  Nešiotis nereiks, bet reiks????!!!!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą