Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

HIKMICRO – pranašiausias termovizorius medžioklėje?

HIKMICRO – aktyviai rinką užsiimantis termovizorinės įrangos ir sprendimų tiekėjas. Įmonė specializuojasi terminių technologijų inovacijų srityje ir siūlo įvairius terminius branduolius ir modulius, kameras, kompleksinius sprendimus ir naktinio matymo produktus, kurie gali būti naudojami medžioklės, sporto, aktyvios veiklos, saugumo ir kitose pramonėse visame pasaulyje.

HIKMICRO komanda pasirūpino, kad išvykus į medžioklės plotus nebūtų jokių nesusipratimų ir jos gaminama įranga tarnautų be jokių trūkumų – termovizoriai, žiūronai, monokuliarai, ginklų priedėliai, taikikliai, naktinio matymo įranga – prietaisai, jau yra tapę neatsiejama medžioklės ir kitų veiklų sėkmės dalimi.

Optiniai prietaisai gyvūnų stebėjimui

Termovizorių gamintojas HIKMICRO savo asortimente turi platų stebėjimo prietaisų pasirinkimą. Modelių įvairovė medžiotojams suteikia galimybę pasirinkti prietaisą pagal poreikius ir pagrindinius kriterijus, tokius kaip:

  • Termovizoriaus skiriamoji geba ir ekrano dydis
  • Naudingų funkcijų kiekis
  • Montavimo / naudojimo poreikiai
  • Vaizdo atkūrimo kokybė ir regėjimo laukas
  • Priartinimo kokybė

Prietaisai turi pakraunamas arba/ir keičiamas baterijas, 1 metų garantiją baterijai, 3 metų garantiją visam prietaisui ir net 10 metų garantiją vaizdo jutikliui.

THUNDER, STELAR ir PANTHER serijos termovizoriniai taikikliai viso pasaulio medžiotojams suteikia pasitikėjimo* – žiūrint per šį taikiklį galima tiksliai matyti taikinį ir geriau nusitaikyti, kad ir kokios būtų oro sąlygos. Tuo tarpu norint prie esamo taikiklio pritaikyti termovizorinę optiką, HIKMICRO siūlo paprastą išeitį – naudoti „THUNDER Clip On” termovizorius – priedėlius, skirtus tradiciniams dieniniams optiniams taikikliams, ir užtikrinti žymiai geresnį vaizdą naktį.

LYNX, FALCON – ir GRYPHON serijų termovizoriai – monokuliarai sukurti atsižvelgiant į įvairių lauko veiklų entuziastų poreikius, patogiam nešiojimui. Šie prietaisai turi daug naudingų funkcijų, tarkime medžiojant su tam tikrais GRYPHON modeliais galima išmatuoti iki 600 m atstumą, žinant jį – daug lengviau sekti gyvūną. RAPTOR žiūronai – termovizorius užtikrina puikią vaizdo kokybę ir dieną ir naktį, esant nepalankioms oro sąlygoms.

HIKMICRO termovizorių asortimentą papildo skaitmeninių naktinio matymo taikiklių, priedėlių ir monokuliarų pasirinkimas. Naktinio matymo prietaisai „HICMICRO Day&Night Vision” padeda žmogaus akiai įveikti tamsą ir aiškiai atpažinti stebimo objekto detales esant bet kokiam aplinkos apšvietimui medžioklėje, žygiuose ar stovyklaujant.

Termovizoriaus vaizdas telefone

Norite termovizorių valdyti per nuotolį? Įrašyti, naršyti ir valdyti įdomiausius termovizoriumi užfiksuotus vaizdus? Su „HIKMICRO Insight” technologija ir specialia aplikacija išmaniajam telefonui savo prietaiso vaizdą galite bendrinti ir pamatyti realiuoju laiku. O jeigu norite, kad visa komanda pamatytų vaizdą savo telefonuose – prijunkite prie įrenginio ir juos!

Be viso to, telefone galėsite nesunkiai reguliuoti ryškumą, kontrastą, lengvai priartinti vaizdo detales, sukalibruoti ar atnaujinti HIKMICRO įrenginį.

Inovatyvus požiūris į vaizdo kokybę

HIKMICRO aktyviai įgyvendina užsibrėžtus tikslus – į naujausią produkciją diegdami aukščiausios kokybės temperatūros jutiklius (NETD ≤ 20 µK). Jautresni jutikliai ir tuo pačiu didesnis šiluminis jautrumas termovizoriuose užtikrina puikų detalių atpažinimą nepaisant įvairių aplinkos sąlygų, nepalankaus oro.

Naujos produktų versijos tobulinamos atsižvelgiant ir į priartinimo savybes – dėka HIKMICRO sukurto pažangaus ZOOM PRO savarankiško vaizdo apdorojimo algoritmo, stebimo vaizdo kokybė bus optimizuojama ir užtikrinama naudojant skaitmeninį priartinimą. Termovizoriai su skaitmeniniu ZOOM PRO priartinimu stipriai pagerina priartinto vaizdo kokybę ir parodo daug aiškesnį vaizdą.

Nuo 2016 metų įmonė yra užsibrėžusi aukštus tikslus ir nuo to laiko atsakingai jais vadovaujasi įvairiuose gamybos procesuose. 10 000 m2 ploto gamykloje Kinijoje, kurioje įdiegtas pasaulinius standartus atitinkantis produkto gyvavimo ciklo kokybės valdymo procesas, apimantis medžiagų kokybės, naujovių diegimą, dizaino, medžiagų ir gamybos kokybės patikrą, per metus pagaminama iki 1 500 000 vienetų gaminių.

Aukščiausi standartai produktų gamybos procesų ir atnaujinimo srityse, greitas reagavimas į galutinio vartotojo atsiliepimus ir visapusiška kokybės kontrolė su automatizuotais patikrinimais suteikia aiškų pranašumą prieš konkurentus, o gaminių kokybė atitinka aukščiausius tarptautinius standartus.

Gamintojas, turintis partnerių daugiau nei 100 šalių ir toliau plečiasi taip įrodydamas šio prekinio ženklo patikimumą, kokybė ir naudą medžioklės ir kitose srityse.

* Norime priminti, kad nuo 2022 m. liepos mėn. Lietuvoje leidžiama turėti ir gabenti naktinio matymo taikiklius, tačiau kol kas medžioklėje (straipsnio rašymo metu, 2023 m. gegužės mėn. duomenimis) naktinio matymo taikiklių naudojimas yra draudžiamas. Plačiau skaitykite: Naktinio matymo taikikliai legalizuoti.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.7 / 5. Balsavo: 15

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą