Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gesindami žolę Šilutės ugniagesiai aptiko brakonierių „kailių fabriką“

Turinys:

Sekmadienį, apie pietus, Šilutės ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad netoli Ramučių esančiame Voverių kaime dega žolė ir ugnis artinasi prie gyvenamųjų sodybų. Nuvykę į įvykio vietą ugniagesiai ėmėsi darbo. Ugnis grėsmingai artėjo link apleistos sodybos.

Užėję į vidų ugniagesiai nustėro, pamatę padžiautus stirnų, šernų ir kitų gyvūnų kailius. Gelbėtojai iškvietė Aplinkos apsaugos inspekcijos specialistus, o patys tuo tarpu nuvažiavo gesinti žolės prie kitos sodybos.

Matyt, apsukraus brakonieriaus būta. Pamatęs, kad netoliese sukiojasi gaisrininkai, jis suskubo susirinkti kailius ir juos paslėpti.

Atvykę gamtos saugotojai rado jau ištuštintą sodybą, tačiau šalia jos, ant medžių, vis dar kabėjo dviejų šernų kailiai. Ant kito medžio šakos buvo pakabinta plastikinė talpa su dyzelino kuro likučiais. Galimai būtent dyzelino kuru ir buvo uždegta žolė.

Aplinkos pasaugos pareigūnai bandė surasti paslėptus kailius aplinkiniuose miškuose. Jų surasti nepavyko, bet buvo aptikti spąstai žvėrims gaudyti. Spąstai buvo pritvirtinti viela prie metalinio strypo, įkalto į žemę.

Pasak gamtosaugininkų, galimai čia darbavosi netoliese gyvenantis pilietis, kuris jau ne sykį buvo baustas už brakonieriavimą. Kažkada pas jį sodyboje buvo rasta kailių.

Tikriausiai ir šį kartą brakonierius buvo prikišęs savo rankas, tik jau nešvarius darbus perkėlė į apleistą sodybą.

15min

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now