Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Europos Komisija priėmė švino šaudmenų draudimą šlapžemėse

Turinys:

Šiandien, rugsėjo 3 d., “REACH” komiteto metu kvalifikuotos balsų daugumos Komisijos pasiūlymas buvo priimtas. Kad pasiūlymas būtų priimtas reikėjo pasiekti 65 % ribą, kuri skaičiuojama pagal kiekvienos šalies gyventojų skaičių. Šis pasiūlymas surinko 89,99 % ribą ir buvo priimtas. Lietuva balsavimo metu susilaikė, tai reiškia pasiūlymui pritarė. Europos Komisija pabrėžė, kad kaip balsavo kitos valstybės narės yra konfidenciali informacija ir viešai skelbti negalima.

Artimiausiu metu Europos Komisija perduos priimtą pasiūlymą Europos Tarybai ir Parlamentui tikrinimo procedūrai, kuri truks apie 3 mėn. bei bus paskelbtas oficialiame žurnale.

Šiuo klausimu rugsėjo 4 d., įvyks spaudos konferencija Seime

Rytoj 10 val. įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Sauliaus Pečeliūno spaudos konferencija  „Ar išmokome 1940 metų pamokas?“

Dalyvauja Raimondas Ribačiauskas, Lietuvos medžiotojų sąjungos „Gamta“ prezidentas, Vidas Silvestravičius, UAB „Medžiotojų sostinė“ direktorius, VšĮ „ShootingClub.LT“ šaudyklos atstovas, advokatas Arūnas Marcinkevičius, Lietuvos ginklų savininkų asociacijos LiGSA valdybos pirmininkas.

Klausimus galima užduoti spaudos konferencijos metu nuotoliniu būdu Seimo interneto svetainėje, renginių  kalendoriuje, atvėrus spaudos konferencijos langą.

Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu ir Seimo „YouTube“ paskyroje.

Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus matoma tik spaudos konferencijos metu. Esant galimybei, į nespėtus atsakyti klausimus spaudos konferencijos dalyviai atsakys po spaudos konferencijos el. paštu.

Internete ir Seimo „YouTube“ paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.6 / 5. Balsavo: 105

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

4 Komentarai

 • supykusi
  Posted 2020.09.04 at 14:10

  “Valstybinė” Lietuvos vyriausybės pozicija ir susilaikymas, kaip ir pats Europos komisijos komiteto sprendimas, atsiprašant, visiškai š._._._ ni. Nerasto visiškai jokio “valstybinio” mąstymo požymių. 🙁
  Spaudos konferencija – puiki. Gaila, kad trumpa, nes dar daug nesąmonių reikėtų išviešinti, kad žmonės prieš rinkimus žinotų už ką negalima balsuoti.

  84
 • Virgis
  Posted 2020.09.04 at 07:39

  Valdžia už pinigus ir utėle išprievartautų, savo nuomonės neturi, protingų neklauso, o daro ta, ka liepia dėdės…
  Skystablauzdžiai prieš ES, numeta kaip šuniui kauliuka, kelis milijonus e, ir vizgina uodega, kaip pasipelnyti…
  Žmonės valdžiai niekada nerūpi.

  61
  1
 • Tadas
  Posted 2020.09.04 at 01:29

  Lietuva balsavimo metu susilaikė, kitaip tariant pasiūlymui pritarė? Ne gi visai išprotėjo? “Profesionalai” jau atvirai deda skersą ant visų, net prieš pat rinkimus! :O

  70
  • Deividas Staponkus
   Posted 2020.09.04 at 07:44

   Sunku ką ir pridurti…

   37

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą