Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Brakonierius ginklą nukreipė į policininką

Turinys:

Sausio 5 d. vakarą netoli Tamošių k. (Veliuonos sen.) vykusios ginkluotų brakonierių gaudynės priminė veiksmo filmą. Kaime patruliavusių policininkų stabdytas automobilis nurūko tolyn, o iš transporto priemonės iššokęs ginkluotas pilietis nubėgo per laukus. Sulaikomas vyras nukreipė į jį pasivijusį pareigūną ginklą, kurį nuleido tik po įspėjamųjų šūvių.

Incidentas įvyko apie 22 val., kai prie Tamošių k. patruliavę pareigūnai pastebėjo lėtai jų link važiuojantį automobilį. Policininkams įtarimą sukėlė tai, kad iš mašinos galingu prožektoriumi buvo apšviečiami pravažiuojami laukai.

Pareigūnai nutarė transporto priemonę patikrinti. Tačiau automobilio vairuotojas pamatęs jį stabdančius policininkus nepakluso – padidino greitį ir bandė sprukti. Kai mašina nuo pareigūnų šiek tiek atitrūko, iš jos iššoko vyras ir nubėgo per lauką tolyn. Vairuotojas, matydamas, kad pasprukti nuo policijos nepavyks, sustabdė transporto priemonę.

Vienas iš pareigūnų nusivijo bėglį. Netrukus tamsoje sprunkantis vyras suklupo ir policininkas jį pasivijo. Atsistojęs vyras į pareigūną nukreipė, kaip vėliau paaiškėjo, užtaisytą ginklą – šautuvą su garso slopintuvu. Vyras ginklą nuleido tik po įspėjamųjų policininko šūvių į orą.

Sustabdytą automobilį patikrinę policininkai rado daugybę įrangos, kuri skirta galimam brakonieriavimui – kilpas, trosus, peilius, kirvius kaulų kapojimui ir kitus medžioklei skirtus daiktus. Automobilio salone taip pat rasti du graižtviniai šautuvai bei po sėdyne paslėptas naktinio matymo taikiklis ir naktinio matymo žiūronai.

ginklas

Šaltinis: www.jurbarkosviesa.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą