Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Brakonieriavimo pasekmės – paimtas automobilis, šautuvas ir bauda

Naktį iš vasario 18-osios į 19-ąją Aplinkos apsaugos departamento Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai sulaikė asmenį, neteisėtai medžiojusį su nelegaliu šaunamuoju ginklu medžiotojų klubo „Aras“ medžioklės ploto vienete, Kėdainių rajone. Už pažeidimus asmeniui gresia iki 1800 eurų bauda ir nelegalaus ginklo bei visureigio „Suzuki“ konfiskacija.  

Asmuo buvo sulaikytas medžiojantis be medžioklėje būtinų dokumentų, t. y. medžioklės lapo ir medžiotojo bilieto. Per medžioklę asmuo naudojo nelegalų graižtvinį savadarbį medžioklinį ginklą, prie kurio buvo pritaisytas duslintuvas.

Kadangi medžioklės metu buvo naudojamas nelegalus medžioklinis ginklas, į sulaikymo vietą iškviesti policijos pareigūnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Asmuo aplinkos apsaugos pareigūnams yra žinomas, prieš kelerius metus jam buvo atimta teisė medžioti. Šį kartą iš asmens paimtas nelegalus medžioklinis ginklas, duslintuvas, 2 šoviniai ir visureigis „Suzuki“. O už neteisėtą medžioklę pažeidėjui gresia susimokėti iki 1800 eurų“, – sako Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Darius Jurevičius.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 38

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą