Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Simonas Gentvilas nori viešinti medžiotojų duomenis

Turinys:

Seimo narys Simonas Gentvilas priklausantis Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui, užregistravo Medžioklės įstatymo Nr. IX-966 14 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą.

Kaip teigia Seimo narys, viena didžiausių profesionalių medžioklės plotų problemų yra ta, kad nėra numatyta galimybė susipažinti su informacija nurodytą profesionalios medžioklės plotuose privačių asmenų medžioklės lapuose. Simonas Gentvilas pabrėžia, kad profesionalios medžioklės plotai yra valstybės nuosavybė, todėl visuomenė turi teisę žinoti kokie asmenys šiuose plotuose vykdo savo veiklą.

Užregistruotame Medžioklės įstatymo pakeitimo projekte numatyta, kad profesionalios medžioklės ploto nuomininkas individualiai arba per medžiotojų organizaciją, kuriai medžiotojas priklauso, turi pateikti informaciją apie medžioklę (medžioklės lapą, ar kitą ministerijos nustatytą medžioklės dokumentą), kuriame nurodomi medžioklėje dalyvavusio medžiotojo duomenys, medžioklės pradžios ir pabaigos laikas, medžioklės plotas, sumedžioti gyvūnai bei kiti, ministerijos nustatyti duomenys. Informacija turi būti pateikta ne vėliau kaip 24 valandos po medžioklės pabaigos ir yra vieša.

Keliamas klausimas ar šis Simono Gentvilo užregistruotas įstatymo projektas, neprieštarauja Europos asmens duomenų apsaugos reglamentui (BDAR), o gal tai tik dar vienas bandymas pasinaudoti Medžiokle dėl dėmesio prieš artėjančius rinkimus?

„Miske.lt“

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

7 Komentarai

 • Vytautas
  Posted 2020.02.20 at 17:09

  Nemaisykit medziokles su seimu.Visa kas bloga vyksta seime ne medziokleje.Seimo narems turintems teise medzioti kadencijos metu uzdrausti medzioti ir bus tvarka .Sei dienai blogesniu uz medziotojus niera vilkai ir tie auksciau Kai seimunai nemedzios gal medziotoju garbe pakils iki vilku lygio

  3
  4
 • Ernis
  Posted 2020.02.19 at 17:39

  Norint dirbti reikia smegenų. Matosi kiek yra, todėl nesistebėkim kad tiek emigruoja

  10
  2
 • Pilietis
  Posted 2020.02.19 at 16:28

  Jeigu viešins realiu laiku viešins medžiokles, tai gali komercinius plotus iš karto atoduot į aukcionus. Niekas ten nemedžios. Aplinkosaugininkai su žurnaliūgom dronais filmuos visą medžioklę garantuotai. Tegu mūsų valstybė yra labsi turtinga tsi dar 200 K atsilenks ūkininkam už miško žvėrių žalą.
  Apie tai nei vienas žurnsliūga nesneka jiem tai pofik…
  O beje, kai seimūnas leis reprezentacines išlaidas, tegu irgi realiu laiku deda į viešą erdvę, pakomentuosim, patarsim…

  29
  4
 • mode
  Posted 2020.02.19 at 15:15

  dar viena seimunas neteko rinkejo 🙂

  19
  5
 • Virgis
  Posted 2020.02.19 at 12:46

  Na. Jo. Nenustygsta mūsų išrinktieji. Galėtu paviešint daug ką ir apie save. Kokia sunki vaikystė buvo kaip imokyklą su klumpėm ėjo kaip sovietiniais laikais buvo sunku🤣🤣🤣. O galu gale tapo milionieriumi. Agi ne dėka mūsų paprastų žmogelìų deka. Gal atsisuk ir žvilgtelk pons į save. Medžioklės reikalams berods yra tam tikros instancijos. Geriau nekišt nosies ten kur nereik .Kaip sako per didelė įniciatyva ……įniciatorių.

  60
  4
 • Medziotojas
  Posted 2020.02.19 at 12:41

  Gal galėtų Gentvilas paviešinti kur savaitgalį ilsėjosi , grybavo ,žvejojo ar kur….vavojo. Garantuotai valdiškas plotus trype, žmonės privalo žinoti.

  55
  3
 • ROMAS
  Posted 2020.02.19 at 12:01

  KOKIE SVARBUS VEIKEJAI PASIDARO PRIES RINKIMUS NEI GEDOS NEI SAZINES IDOMU KA NUVEIKE PER VISA SEIMO KADENCIJA

  48
  5

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą