Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Atnaujinta mobilioji programėlė „Stream Vision 2“

Turinys:

Nemokama mobilioji programėlė „Stream Vision 2“ reikšmingai praplečia termovizorių ir kitų „Pulsar“ bei „Yukon“ įrenginių funkcijas. Ši programėlė leidžia prijungti įrenginius prie mobiliųjų telefonų, veikiančių „Android“ arba „iOS“ operacinių sistemų pagrindu ir suteikia daugiau privalumų valdant juos. 

Belaidžiu ryšiu „Wi-Fi“ susiejus su išmaniuoju telefonu, pastarasis gali veikti kaip failų naršyklė, ieškiklis vykdant tiesioginį duomenų transliavimą iš prietaiso į telefoną, nuotolinis valdiklis norint greitai pakeisti prietaiso nustatymus, leidžia programinės įrangos atnaujinimus ir dar daug papildomų funkcijų.

Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindines funkcijas kurios reikalingos medžiotojui.

Failų naršyklė

Prijungę termovizorių belaidžio „Wi-Fi“ ryšio pagalba prie programėlės, joje galėsite matyti visus vaizdo įrašus ir nuotraukas išsaugotas termovizoriuje. Galima atsisiųsti failus į telefono atmintį, tuomet nereikės prijungti termovizoriaus prie mobilaus telefono norit peržiūrėti nuotraukas ar vaizdo įrašus.

Taip pat užsiregistravęs programėlėje, naudotojas gauna nemokamos atminties „Stream Vision 2“ debesyje, kur gali saugoti nuotraukas ir vaizdo įrašus. Įkėlę failus į debesį ir prisijungę su savo vartotojo duomenimis, juos galėsite atidarytibet kuriame telefone, planšetiniame kompiuterije ar asmeninio kompiuterio naršyklėje.

„Stream Vision 2“ failų naršyklė

Vaizdo peržiūra realiu laiku ir nuotolinis valdymas

Su „Stream Vision 2“ programėle galima nuotoliniu būdų matyti termovizoriaus ieškiklio vaizdą savo telefone. Reikia paminėti jog matomas vaizdas telefone šiek tiek atsilieka nuo realaus vaizdo matomo per termovizorių. Senesnėje programėlės versijoje matyti tiesioginį vaizdą buvo galima tik horizontalioje padėtyje, o šioje programos versijoje palaikoma ir vertikalt padėtis.

„Stream Vision 2“ vaizdo transliavimas nuotoliniu būdų

Šios funkcijos praktinis panaudojimas galėtų būti stebint aplinką prastomis oro sąlygomis iš patapos, kaip tuo tarpu termovizorius būtų išorėje. Teko matyti tokį praktinį panaudojimą medžiojant vilkus, kaip medžiotojai sėdi uždaroje patalpoje, o prietaisas pritaisytas lauke ir valdomas sukinėjant laikiklį iš vidaus. Taip pat nuotoliniu būdu galima keisti ir prietaiso nustatymus atitinkamai pagal aplinkos sąlygas.

„Stream Vision 2“ nuotolinis prietaiso parametrų keitimas

Programinės įrangos atnaujinimas

Programėlės pagalba galėsite atnaujinti savo prietaiso programinę įrangą. Šiuolaikinių prietaisų techninės galimybės stipriai priklauso nuo programinės įrangos, todėl jos atnaujinimai yra būtini.

Naujienos

„Stream Vision 2“ suteikia galimybę gauti paskutines naujienas apie „Pulsar“ ir „Yukon“ technologijas ir įvykius naktinio matymo ir termovizorių pasaulyje.

„Stream Vision 2“ naujienos

Šiuo metu palaikomi prietaisai yra Helion 2 XP50 Pro, Helion 2 XQ38, Helion 2XQ50, Axion XM30F ir Axion XM22F.

FUNKCIJOSSTREAM VISION 1STREAM VISION 2
Tiesioginis stebėjimas++
Vertikalus vaizdas+
Nustatymų keitimo galimybė++
Tiesioginė transliacija YouTube +
Balistinis kalkuliatorius+
Judėsio aptikimas++
Programiniai atnaujinimai++
Failų naršyklė++
Debesų saugykla (16 GB)+
Automatinis failų įkelimas į debesį+
Pulsar naujienos+

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 4

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą