Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Apšmeižė medžiotojus ir dėjo į krūmus. Kas už tai atsakys?

Turinys:

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas savo profilyje pasidalino Delfi naujiena apie nušautus šunis su įdomiu prierašu (žr. nuotrauką). Keista, tačiau LMŽD administracija iki šiol nieko nežinojo apie tokį Ministro “prašymą”, jokių oficialių ar neoficialių “nurodymų” mes negavome.

Viešiname ir LMŽD pirmininko pavaduotojo Eugenijaus Tijušo susirašinėjimą su Delfi portalo žurnaliste: susirašinėjimas.

Lietuvos gyventojus sukrėtė Delfi portale pasirodęs straipsnis makabrišku pavadinimu “Medžiotojų šventė kaime baigėsi iššudytais šunimis: dabar baisu ir į kiemą išeit” (straipsnio nuoroda).

Jame tiek straipsnio, tiek Facebook’e žinutės autorės emocingu PETA stiliumi piešia siaubingus vaizdus, juos dar pastiprinant šuniukų lavonėlių nuotrauka.

LRT laidoje “60 minučių” kalbėjusi nušautų gyvūnėlių savininkė (facebook’o žinutės autorės motina) prisipažino nesilaikiusi gyvūnų laikymo taisyklių: laidos įrašas.

Januliškių medžiotojų būrelio vadovo V. Bunevičiaus komentaras :” Š. m. spalio 21-22 dienomis „Januliškio” medžiotojų būrelio medžiotojai buvo apkaltinti nušovus du palaidus šunis. Aš, kaip būrelio vadovas, noriu pasakyti, kad minėti kaltinimai yra neteisingi. Medžiotojai niekados taip nepasielgtų. „Januliškio” būrelio medžiotojai žinojo kieno tie šunys (palaidi jie laksto seniai), pažįsta šunų šeimininkus. Su šunų šeimininkais nekonfliktavo. Medžioklės minėtomis dienomis nevyko. ”

Remiantis neoficialiais šaltiniais, šiuo metu atliekama ekspertizė rodo, kad šauta ne iš medžioklei skirto ginklo, o iš pistoleto.


Šaltinis
LMZD.LT

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

7 Komentarai

 • K. Navickas
  Posted 2018.10.26 at 10:31

  Man tai ištiesų baisu pagalvoti po tokių ivykių ir straipsnio kas istiesu darosi Lietuvos medziotojų būreliuose, Visur tik šmeištas ir išsisukinėjimai, Gerai kad tauta pamačiusi jusų tikrajį veidą pradeda kilti, ir ateityje reformų or baudų pagalba nebebus tokių jau nepirmų žudynių.

  • Post Author
   Miske.lt
   Posted 2018.10.29 at 11:00

   Laba diena. K.Navickas informuotas apie šį komentarą ir jis pareiškė, kad tai ne jis rašė jį. Prašome ateityje nerašinėti komentarų ne savo vardu.

 • Deividas
  Posted 2018.10.25 at 10:22

  Ponas Jonai, matau apie medžioklę nieko neišmanote, jei sakote, kad kiekvienas save gerbiantis medžiotojas naudoja pistoletą medžioklėje. Pasiskaitykite įstatymus ir sužinosite, kad savigynai įgytą pistoletą medžioklės tikslais naudoti draudžiama 🙂

 • Gediminas
  Posted 2018.10.25 at 09:00

  Kada baigsis medžiotojų šmeištas?Apie p.Geidamavičių buvau geresnės nuomonės,bet jo interviu žinių laidoje……,kad visi medžiotojai yra girtuokliai,kad medžioja girti ir t.t.Tai p.Geidamavičiui garbės nedaro.Būtų sąžiningas – atsiprašytų.

 • Jonas
  Posted 2018.10.24 at 23:27

  Kiekvienas save gerbiantis medžiotojas turi pistoletą sužeistam žvėriui dašauti. Jeigu iš arti šausi iš medžioklinio, pagadinsi žvėrieną. Tai kurioj čia vietoj netinka kad ne medžiotojai nušovė.

  • to Jonas
   Posted 2018.10.24 at 23:41

   Jonai jonai, ką tu rūkai, kad tokius vėjus sapalioji? Išsipagiriok ir grįžk į realybę. Dar neteko matyti medžiotojų su pistoletais per medžioklę 😀

  • Dovilė
   Posted 2018.10.25 at 16:46

   Mūsų burelyje tai nė vienas nesinešioja į medžioklę pistoleto. Tam yra milkaškės arba medžioklinis peilis. O kad neštųsi pistoletą gyvūnui dabaigt pirmą kart girdžiu

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą