Žvėrių apskaita pagal pėdsakus sniege

Turinys:

Lietuvoje nusistovėjo pastovi sniego danga ir yra tinkamos sąlygos atlikti medžiojamųjų žvėrių apskaitą pagal pėdsakus sniege.

Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2018 m. spalio 18 d. įsakymo Nr. D1-892 „Dėl Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2000 m. birželio 27 d. įsakymo Nr. 258 „Dėl medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo, medžioklės plotų naudotojai privalo vieną kartą per medžioklės sezoną sausio – kovo mėnesiais atlikti medžiojamųjų gyvūnų apskaitą pagal pėdsakus sniege pagal Medžioklės taisyklių 5 priede nurodytą metodiką.

Medžioklės plotų naudotojai atlikdami medžiojamųjų gyvūnų apskaitą turi pildyti apskaitos metodikos 5  priede nustatytos formos apskaitos anketą. Apskaitos metu užpildytos anketos duomenis per 10 dienų būtina perkelti į elektroninę duomenų pildymo formą.

Atkreipiame dėmesį, kad pranešimas apie pradedamą (planuojamą) vykdyti apskaitą, taip kaip ir apskaitos duomenys, pateikiamas užpildant informaciją elektroninėje duomenų pildymo formoje.

Pridedame nuorodą į Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos tinklalapyje patalpintą informaciją apie medžiojamųjų žvėrių apskaita pagal pėdsakus sniege.

Čia rasite Apskaitos pradžios pranešimo ir apskaitos elektroninę duomenų pildymo formą, mokomąją medžiagą (vaizdo įrašas), kaip pateikti apskaitos duomenis į elektroninę duomenų pildymo formą. Taip pat nurodyti atsakingo darbuotojo kontaktai pasiteiravimui, iškilus sunkumams. Jei jūsų plotuose yra keli maršrutai, atkreipiame dėmesį, kad kiekvienam maršrutui yra pildoma nauja forma.

Nepamirškime: vykdant apskaitas turime laikytis visų karantino metu galiojančių saugos reikalavimų ir apribojimų.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 3.9 / 5. Balsavo: 11

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

2 komentarai

  • Apskaitos sudėtingumas. Duomenų suvedimas komplikuotas. Jokių instruktažų . Pateiktas video 2019 m. apskaitos metodika pasikeitus tris kart. Niekur neįspėta jog apie apskaitos pradžią reik pranešt programėlėje. Atskiriem maršrutam atskiros apskaitos su atskirais pranešimais. Nors ir padarei ta pačią dieną nesuvesi duomenų . Suvedinėsi sekančią dieną mes klaida jog nesutampa su praneįta apskaitos data. Visiškas bukagalviškumas.

    1
    1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *