Vykti į Medžioklę savo savivaldybės ribose leidžiama

Turinys:

Medžiotojų gretose kilo didelis nepasitenkinimas, po to kaip buvo išplatinta informacija, kad Medžioklė (bet kokia) nėra laikoma pagrįsta priežastimi palikti gyvenamąją vietą, jos negalima vykdyti nei savo gyvenamojoje, nei kitose savivaldybėse.

Šiandien šis draudimas buvo atšauktas ir nuo šiol Medžioklė ir žvejyba, kai ja užsiima vienas asmuo atviroje vietoje savo gyvenamojoje savivaldybėje, yra leidžiama (nuoroda).


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 56

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

10 komentarų

 • DAR TOKIU NESAMONIU NEMATES. Vietine fauna gali medziot ,o iskitos apskrities medziotojas kurem priklauso MK negali. Tai gal atskristi iki misko nes kaip suprantu dar automobilei korona nesioja. Jokio pamastymo ……..

  6
  1
 • Pakentėt, memedžiot, pabūt su šeima, tai viskas ok, bet!
  Kažin ar laisvieji šauliai-brakušos nelaukia tokios situacijos, kai plotai bus tušti ir netrukdomai imsis savo darbelių…
  Mano manymu atsakungas buvimas gamtoje, tikrai prisideda prie psihologinės pusiausvyros, gamtos apsaugos, o kraujas kaip kraujas, ne dėl jo mus į mišką traukia.
  Jeigu kas pavydi mums tokio hobio, tai drauskit! Iškentėsim 😊

  14
  2
 • Aš tai nesuprantu kas nutiks jeigu nepamedžiosit menesi ar du ? Čia jus kraujo troškimas ar kas čia neramina. Nurimkit nepamedžiosim, daugiau su šeima pabūsim, faunai tik geriau juk tikslas plėtot, saugot, puoselėt gamtą. O jeigu taip jau nerimas, Jūs esat laukiami COVID19 skyriuose kaip tik truksta rankų

  6
  33
 • Kas gali atsakyt normaliai i klausima, jei plotai to pacio miesto rajone, o tu gyveni mieste ar gali isvaziuoti?

 • Kyla klausimas:
  – kodėl Lietuvos ( Vilnius , Kaunas , Klaipėda , Šiauliai , Panevėžys ,Alytus ir kituose ) miestuose deklaravęs gyvenamą vietą medžiotojai po vieną ar ( vedantys vieną namų ūkį ) negali vykti į medžiotojo klubo priskirtą medžioklės ploto vienetą ?
  – kuo skiriasi kelionė automobiliu iš gyvenamosios( deklaruotos ) vietos rajone po rajono savivaldybę į medžiotojo medžioklės ploto vienetą , nuo kelionės iš gyvenamosios ( deklaruotos ) vietos Lietuvos mieste į rajono savivaldybę į medžiotojo medžioklės ploto vienetą .
  Siūlymas :
  Medžiotojus vienijančios organizacijos kreiptųsi Valstybines institucijas ,kad būtų suteiktos vienodos teisės medžiotojams nuvykti po vieną ar vedantiems vieną šeimos ūkį automobiliu ar kita transporto priemone į medžioklę ir ją vykdyti kaip nustatyta laikantis visų saugos reikalavimų ,nediskriminuojant ir neskirstant medžiotojų pagal gyvenamą ( deklaruotą ) vietą.

  35
  2
 • Vienas asmuo atviroje vietoje? O kaip su medziokles lapu? Turi turėti kiekvienas atskirai, ar galima įsirašyti keliems ir medžioti, juk sėdi atskirai, kitoje vietoje.

  15
  1
 • Sėdint bokštelyje vienam nulinė tikimybė užsikrėsti ar užkrėsti. Dėkojame naujai vyriausybei už supratingumą

  19
  1
 • Nereikia pykti dėl laikinų nesklandumų. Tvarką gali tvirtinti nemedžiojantis. Svarbiau, kad po pasiūlymo greitai reaguojama teisinga linkme

  28
 • Nesupratau, cia medziotojus panervint norejo, ar nauja valdzia dar savo veiksmu nesuvokia

  29
  1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *