Užfiksuotas galimai brakonieriavimo atvejis

Turinys:

Praeitą savaitgalį asmenys ieškodami ragų, išgirdo šunų lojimą ir žviegiantį šerną. Priartėją arčiau pamatė kaip šunys pjauną šerną. Įvykis įvyko medžiotojų ir žvejų klubo „Tauras“ medžioklės plotuose, kurie yra Kelmės rajone.

Ragų ieškotai apie įvykį iškarto pranešė aplinkos apsaugos pareigūnams. Toje pačioje vietoje pastebėtas ir asmuo, kuris bandė sprukti su automobiliu, tačiau automobilis užklimpo ir buvo paliktas įvykio vietoje. Į įvykio vietą atvyko Šiaulių aplinkos apsaugos ir policijos pareigūnai.

Anot medžiotojų ir žvejų klubo „Tauras“ medžiotojų, tai ne pirmas jiems žinomas atvejis, kai jų plotuose vykdoma nelegali medžioklė su šunimis.

Kiek mums žinoma, pareigūnai nustatė kam priklauso transporto priemonė, nuvykę į asmens gyvenamą vietą rado tuščius šunų voljerus. Įtariamas asmuo nepriklauso medžiotojų ir žvejų klubui „Tauras“. Įvykis tiriamas.

Vaizdo įrašas iš įvykio vietos

NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 16

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

4 komentarai

 • Nežinau net ką pasakyti, šokiruoja!! Kada bus tokie žmonės nubausti!!! Vaizdas šokiruojantis, kaip iš vis galima šitaip palikti medžioklinių šunis!!!??? Juk žmonės eina ir pasivaikščioti, jei vaikai tai pamatytų gyvai, jei kažkas atsitiktų, jei tokie šunys gali užpulti žmones??? Kas čia per padarai, čia ne šunys čia jau ŽUDIMO MAŠINOS!!!!!!

  2
  6
 • Medžiotojai – konservų gamintojai. Paskui giriasi kaip per sezoną po 40 šernų sumedžioja. Toki padarai neverti medžiotojo vardo.

  8
  23
  • Laba diena,
   Tai, kad tu Deividai-medžiotojau, perskaitęs straipsnį nesupranti ir nebeatrenki apie ką čia rašo…… ir prie ko čia tie padarai neverti medžiotojo vardo…..

   Sėkmės gilinantis į medžioklės subtilybes…

   31
   2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *