Už neteisėtai pagautą bebrą iki 1800EUR

Gegužės 18 d., praėjusį pirmadienį, Lazdijų r., Seirijuose, vykdydami reidą Alytaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai sulaikė brakonierių, neteisėtai sumedžiojusį bebrą, be to, jo sodyboje rasti ir nelegalūs žvejybos įrankiai.

Brakonierius neteisėtai medžiojo spąstais be medžioklės leidimo. Pažeidėjas nelegaliu medžioklės įrankiu – spąstais, sugavo draudžiamą šiuo metu medžioti gyvūną – bebrą.

Aplinkosaugos pareigūnai apieškojo asmeniui priklausančios sodybos teritoriją, kurioje rasti draudžiami ne mėgėjų žvejybos įrankiai. Pažeidėjas neteko statomojo ir traukiamojo tinklo, o už neteisėtai sumedžiotą bebrą jam gresia bauda nuo 800 iki 1800 eurų. Taip pat teks atlyginti gamtai padarytą žalą, kuri siekia 348 eurus.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 3.1 / 5. Balsavo: 7

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *