Už neteisėtai nušautą vaikingą briedę – daugiau kaip 23 tūkst. litų

Už neteisėtai nušautą vaikingą briedžio patelę Liolių kaime (Kelmės r.) gyvenantis medžiotojas R.B. turės atlyginti daugiau kaip 23 tūkst. litų gamtai padarytą žalą.

Pažeidėją vakar rytą sulaikė Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai, kelyje Kelmė-Lioliai patikrinimui sustabdę jo automobilį. Bagažinėje aptikę briedžio galinės kojos kumpį, apie tai pranešė aplinkosaugininkams. Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Kelmės rajono agentūros pareigūnai nustatė, kad automobiliu važiavęs medžiotojas R.B. vaikingą 3-4 metų amžiaus briedžio patelę neteisėtai nušovė Pliuškaičių kaime (Kelmės r.), medžiotojų klubo „Baris“ medžioklės plotuose.

Už šį pažeidimą gresia ir administracinė atsakomybė – teisės medžioti atėmimas nuo vienų iki trejų metų ir pažeidimo įrankių bei priemonių konfiskavimas.

amVisuomenės informavimo skyrius
2014-04-23

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *