Ukmergės policija sulaikė tris brakonierius

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai pirmadienį konfiskavo nelegaliai laikomus ginklus ir sulaikė jais disponavusius tris asmenis.

Kaip rašoma Vilniaus apskrities VPK pranešime, policijos pareigūnai turėjo operatyvinės informacijos, kad vienas iš sulaikytųjų turi nelegaliai laikomų ginklų bei brakonieriauja. Pirmadienį policijos pareigūnai Barkuškio kaime surengė pasalą. Buvo sustabdytas automobilis „Audi 80“. Automobilį vairavo R.D. (gim. 1979 m.), gyvenantis Želvos seniūnijoje, Barkuškio kaime, bei kartu važiavę V.J.D. (gim. 1967 m.), gyvenantis Butkūnų kaime, ir Širvintų miesto gyventojas A.S. (gim. 1988 m.). Vyriškiai kaip tik buvo išsiruošę į medžioklę, o su savimi automobilyje vežėsi tris dvivamzdžius šautuvus.

Trijulė buvo pristatyta į policijos komisariatą ir dviem paroms sulaikyta. Alkotesteriu patikrinus girtumą, nustatyta, kad V.J.D. yra apsvaigęs. Jam nustatytas 1,83 prom. girtumas.

Tą pačią dieną sulaikytųjų namuose buvo atliktos kratos. V.D. sugyventinės namuose Želvos seniūnijoje, Gojiškio kaime, rastas ir paimtas graižtvinis šautuvas su optiniu taikikliu bei 17 vienetų 12 kalibro medžioklinių šovinių, taip pat 35 mažo kalibro šovinukai ir 54 karabino šoviniai. Bartkuškio kaime gyvenančio R.D. sugyventinės namuose rastas ir paimtas graižtvinis šautuvas su optiniu taikikliu, graižtvinis šautuvas su durtuvu ir optika bei maišelis su revolverio dalimis.

Vilniaus aps. VPK Ukmergės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis.

Šaltinis: www.15min.lt

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *