Tragedija Rusijoje: vilkas sudraskė mergaitę

Praeitą savaitę Rusijos kaime „Ёдва“ vilkas sudraskė 14 metų mergaitę. Apie šį kraupų įvyki pranešė Rusijos naujienų tarnybos.

Lemtingą vakarą tėvai išleido dukrą į parduotuvę nusipirkti šokolado. Šiame kaime yra tik kelios gatvės, o kaimo gyventojai vieni kitus pažįsta, tad nerimui nebuvo jokio pagrindo.

Po pusvalandžio dukra dar nebuvo grįžusi. Tėvai pagalvojo, kad dukra užsikalbėjo su draugėmis todėl ir užtruko, tačiau po to kaip mergaitė neatsiliepė telefonu tėvas išėjo jos ieškoti. Vyras pamatė grupę žmonių stovinčių viduryje gatvės ir suprato, kad atsitiko kažkas baisaus. Tėvai mergaitę atpažino tik iš drabužių, kurie voliojosi aplinkui.

Vilkas sudraskęs mergaitę bandė ją tempi iš kaimo teritorijos, tačiau jam sutrukdė pro šalį važiavęs automobilis. Palikęs mergaitės kūną, vilkas pasišalino iš kaimo. Tada ją ir aptiko pro šalį ėję žmonės. Po dviejų savaičių mergaitei būtų sukakę 15 metų.

Vietiniai gyventojai dėl šios nelaimės kaltina valdžią, kuri nekreipė dėmesio į vilkų keliamą pavojų. Tai nebuvo pirmas vilkų puolimo atvejis, tik prieš tai jų aukomis tapdavo šunys.
Valdžia nekreipė į tai dėmesio ir neleido medžioti vilkų. Šio rajono gamtos apsaugos vadovas teisinosi, kad per 35 metus, kiek jis gyvena ir dirba šiame kaime, vilkai nėra puolę žmonių. Kažin ar tokie pasiteisinimai nuramins tėvus kurie neteko dukters.

Pradėtas iki teisminis tyrimas dėl aplaidumo darbe ir gyventojų saugumo neužtikrinimo.

Miske.lt

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

10 komentarų

 • Rusija yra melo ir blogio imperija.Vilkai žmonių nepuola.Nieks vilko nematė.Tai galėjo būti laikomas ir ištrūkęs iš aptvaro kaimynų vilkinis šuo.Kad neturėti problemų,viską suvertė vilkui..

  2
  2
 • Joooo Lietuvoje gali iškilti tokia pat problema, nes Baltijos Vilko organizacijai nusišvilpt ant visu kylančiu problemų, jiems svarbiausia išlaikyti kasmetini 10000000€ biudžetą. Sovietmečiu net premija mokėjo 50rubliu už sumedžiota vilka ir ju visada buvo, o dabar eile metu saugojam populiacija, kažin nuo ko saugojam, nes per didelė populiacija prives prie didelių problemų, kurios nutiko ir Estijoj dabar Rusijoj….. Prieš kažka saugojan reikia pagalvot ir apie pasekmes, Lietuvoj per maži miškai tiek vilku sutalpint.

  27
  1
 • Kaip reaguojat ? pvz. Afrikoj nuo ligos x mirė 10 000. Indijoj vėjas uźmušė 20 000. Kinijoj žemės drebėjimas prarijo 50 000. Cunamis kažkur 100 000, karas kažkur 50 000 ir t.t. ir t.t.

  8
  23
 • Fanatiškas rūšies saugojimas, priveda prie skaudžių pasekmių. Viskas turi būti daroma su protu. Reikia užsiimti protinga vilkų populiacijos kontrolę.

  28
  8
 • Valdai, ko jūs piktinatės? Čia juk aprašytas įvykis, ne kažkieno pozicija ar siūlymai? 🤨 Miegokite kur jus norit ir su kuo norite, niekam neįdomu jūsų asmeniniai reikalai. Labai smagu, kad turime ekspertų kurie is karto nustato kas ten buvo ir kaip ten buvo 😀

  8
  4
 • Kaip tik esu Rusijoje, laukiniuose miškuose kur vilkų ir meškų pilna. Gali ramiai miegoti palapinėje miške. Niekad neteko girdėt, kad pultų žmones. Čia buvo šuo, nes galingų šunų laiko vos ne kiekvienas gyventojas. Esat gi suaugę žmones, o rašot trečioko išsilavinimo lygio tekstukus

  19
  27
 • Propaganda, nejaugi 21 amziuje kas nors tiki tokiom nesamonem. Tai tiesiog propaganda, kad medziot juos.

  18
  25
  • Priko čia melas?! Tiesiog buvo paviešintas Rusijos TV reportažas ir jį paruošė nemedžiotojai, o žurnalistai.

   Ir būk geras nevaryk ant medžiotojų! Eik į savo “žaliujų” bendraminčių ratelį ir “saugok” vilkis nenulipdamas nuo kompiuterio 🙂

   12
   4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *