Tarnybinį automobilį aplinkosaugininkas vairavo girtas

Girtas tarnybinį automobilį Rokiškio rajone vairavo vilnietis Valstybinės saugomų teritorijų
tarnybos pareigūnas.

Policija pranešė, kad penktadienio pavakarę kelyje Radiškis – Anykščiai – Rokiškis, 79 km, Skrebiškio kaimo (Rokiškio rajonas) ribose buvo sustabdytas automobilis „Nissan Navara“.

Jį vairavo nebeblaivus (2,19 promilės girtumas) Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos darbuotojas, gimęs 1962 metais,
gyvenantis Vilniuje.

Automobilis priklauso Valstybinei saugomų teritorijų tarnybai prie Aplinkos ministerijos.

„BNS.lt“
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

3 komentarai

  • Kas čia baisaus , rado kur miške bravorą ir ištuštino, pateisinamas reikalas juk miškuose dirba, visi miškiniai ima ir moka važiuoti paėmę.

  • Juk Rasele labai pergyvena, kaip reiks sukontroliuoti pijokus medziotojus, todel is anskto apsiskelbe, kad reikia pildyti medziokles pradzios ir pabaigos laika, bet kad paciu institucijoj ne ka maziau tu problemu …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *