Sulaikytas medžioklės taisykles pažeidęs asmuo

© DELFI / Tomas Vinickas

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Vilniaus valdybos Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcija 2019-07-22 gavo pranešimą, kad medžiotojai Švenčionių rajone aptiko nelegaliai pastatytą kilnojamąjį medžioklės bokštelį.

Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami specialų reidą, vėlų liepos 24 vakarą sulaikė asmenį su į dėklą neįdėtu graižtviniu šautuvu su optiniu taikikliu bei kompensatoriumi ir neturintį tam medžioklės plotų vienetui išduoto medžioklės lapo. Tokią asmens veiklą draudžia Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklės.

Už šį pažeidimą medžiotojui gresia bauda nuo 600 iki 1 450 eurų bei teisės medžioti praradimas nuo vienerių iki penkerių metų.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *