Sulaikytas kilpomis brakonieriavęs asmuo

Sausio 3 d. Jurbarko rajone, medžiotojų būrelio „Balandinė“ medžioklės teritorijoje Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) Kauno valdybos Kauno Gyvosios gamtos apsaugos pareigūnai sulaikė kilpomis medžiojamuosius gyvūnus gaudžiusį pažeidėją.

Sulaikytas asmuo prisipažino medžioklei naudojęs 8 kilpas, kuriomis jam pavyko sugauti suaugusią stirną. Šį žvėrį pažeidėjas išdorojo miške, o skerdiena pardavė. Aplinkosaugininkams tęsiant tyrimą asmens namuose, rastos dar 2 kilpos.

 

Piliečiui surašytas administracinio nusižengimo protokolas, byla perduota Marijampolės apylinkės teismo Jurbarko rūmams. Už šį pažeidimą asmeniui gresia bauda nuo 600 iki 1700 eurų. Tai pat teks atlyginti ir gamtai padarytą žalą, kuri siekia 1450 eurų.

AAD primena, kad medžioklė, naudojant kilpas, yra griežtai draudžiama, nes tai gyvūnams sukelia itin skausmingą mirtį. Patekę į kilpą jie patiria įvairius kūno sužalojimus ir kankinasi, kol nusilpę nugaišta.

Susijusios žymos
,
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *