4 418

Sulaikius medžiotojus rastas daiktas, panašus į šautuvo duslintuvą

Trečiadienį, spalio 21 d., Aplinkos apsaugos departamento Imuniteto tarnybos ir Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams Švenčionių rajone įkliuvo du medžiotojai. Jie turėjo galimai draudžiamą priemonę – į šautuvo duslintuvą panašų daiktą. 

Per bendrą Kelių policijos tarnybos ir aplinkosaugininkų reidą buvo sulaikytas automobilis, kuriuo du asmenys vyko į medžioklę. Pareigūnai, patikrinę medžioklės daiktus, vieno medžiotojo medžioklinėje kuprinėje rado daiktą, panašų į šautuvo duslintuvą.

Asmuo buvo perduotas Švenčionių policijai aiškintis aplinkybių. Taip pat policijos pareigūnai paėmė įtarimų sukėlusį daiktą: jei ekspertizė nustatys, kad tai A kategorijos  šautuvo priedėlis, jo savininkui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Sprendimą šioje byloje priims teismas.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 3.4 / 5. Balsavo: 23

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Susijusios žymos
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

2 komentarai

  • 12 prieš 7 -netikėjau, kad toks didelis procentas banditų ir brakonierių- daugiau nei 50 % !.Tie skaičiukai viską aiškiai pasako…Prasti popieriai.

    2
    2
  • Kuo daugiau kontrolės, tuo geriau. Jau seniai laikas apsivalyti nuo jovalo ir šiukšlių…

    14
    9

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *