Skelbiami vieši elektroniniai aukcionai medžioklės plotams

Turinys:

Pirmą kartą Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos (AAD) skelbs viešą elektroninį aukcioną interneto svetainėje Evarzytines.lt ir organizuos keturis aukcionus medžioklės plotų naudotojams.

Pirmas aukcionas bus dėl medžioklės plotų vieneto „Pavidaujys“ (Jurbarko r. savivaldybė), vėliau dar trys – dėl medžioklės plotų Raseinių ir Anykščių rajonų savivaldybėse. Iki šiol medžioklės plotus naudojo VĮ Valstybinių miškų urėdija.

AAD visų planuojamų elektroninių aukcionų datą, laiką ir kitą informaciją skelbs savo svetainėje likus ne mažiau kaip 10 dienų iki jų pradžios.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Vienas komentaras

  • Rengti elektroninius aukcionus medžioklėms plotams, sveikintina idėja. Tikiuosi tai priduos daugiau skaidrumo, nei būdavo ankščiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *