Simonas Gentvilas gali tapti aplinkos Ministru

Turinys:

Šiandien Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė į premjerus Ingrida Šimonytė prezidentui Gitanui Nausėdai pateikė Ministrų kabineto sąrašą.

Liberalų sąjūdžio atstovas, parlamentaras Simonas Gentvilas siūlomas į Aplinkos ministro postą.

Primename, kad Simonas Gentvilas buvo vienas iš nedaugelio, kuris susirūpino švino šaudmenų naudojimu šlapžemėse ir ragino atsakingas institucijas suderinti poziciją su medžiotojus, ir sportininkus atstovaujančiomis organizacijomis.

Prieš šį kandidatą į aplinkos Ministro postą, žaliųjų asociacijos inicijavo peticiją “Prašome neatiduoti Aplinkos ministerijos Liberalų sąjūdžiui”. Po peticija pasirašė daugiau nei 5 tūkstančiai piliečių, tačiau šis skaičius gali neatsipndėti realybės, apie tai kalbėjome šiame video “Peticijos tik dar vienas manipuliacijos įrankis?“.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.6 / 5. Balsavo: 52

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

3 komentarai

  • Ar neperjaunas tokiam postui ? Pridirbs mokesčių susijusių su automobilių aplinkos tarša, kad paskui jį ilgai keiksime. Jis galės važinėti nauju, mažai taršiu o dauguma tokių įpirkti nesugebės.

    1
    7
    • Ar medžiotojams, žvejams ir kitiems piliečiams uždrausta?

      11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *