Šiandien vyks Aplinkos apsaugos komiteto neeilinis posėdis

Šiandien Lietuvos Respublikos Seime vyks Aplinkos apsaugos komiteto neeilinis posėdis. Posėdžio metu bus svarstomi klausimai susiję su aplinkosaugininkų atliktu tyrimu dėl sumedžiotos stumbrės ir komercinių medžioklių valstybiniuose medžioklės plotuose.

Skelbiame neeilinio posėdžio darbotvarkė:

  • Susipažinimas su šiuo metu turima informacija ir medžioklės, vykusios sausio 2 d., aplinkybėmis;
  • Susipažinimas su aplinkosaugininkų atliktu tyrimu dėl sumedžiotos stumbrės;
  • Dėl komercinių medžioklių vykdymo – kokia tvarka jos vyksta ir kokią naudą gauna valstybė;
  • Aplinkos ministerijos pozicija dėl medžioklių vykdymo, dėl medžioklių ir medžiotojų registravimo, sumedžiojamų gyvūnų apskaitos ir šios informacijos viešinimo;

Komiteto posėdžio išvadas rengs L. Balsys, A. Gedvilienė, S. Gentvilas, P. Saudargas, J. Jakučionytė.

Tiesioginė transliacija

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

3 komentarai

  • panasu kad valdininkai nelabai turi ka veikti arba nori nukreipti visuomenes demesi nuo svarbesniu prolemu jau stubre tapo brangesne uz zmogu cia einama lengveisiu keliu isgarseti ne taip seniai tokiu metodu ir p Mazuronis buvo tapes ryskia politikos zvaigzde tad dabartiniams politikieriams yra i ka lygiuotis

  • Tikriausiai valstybėje nėra svarbesnių reikalų kuriuos reikėtų svarstyti. Būtų juokingiausia, kad nubalsuotu parduoti komercinius plotus. Trumpalaikėje distancijoje tai būtų madingas sprendimas ir prieš rinkimus surinktų papildomo lektorato, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje valstybė netektų pajamų, medžioklės turistų ir darbo vietų.

    19
    1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *