3 709

Rekomendacijos medžiotojams siaučiant COVID-19

Daugėjant užsikrėtimų COVID-19, Aplinkos apsaugos departamentas rekomenduoja imtis visų saugos priemonių rengiant medžiokles ar dalyvaujant renginiuose.

Karantino laikotarpiu draudimo šalyje medžioti nėra. Tačiau per medžioklę privaloma laikytis visų karantino režimo reikalavimų. Stengtis nekontaktuoti su kitais žmonėmis, dėvėti nosį ir burną dengiančią kaukę, laikytis didesnio nei 2 metrų atstumo nuo kito žmogaus, tarpusavyje bendrauti ne ilgiau kaip 15 minučių, laikytis asmens higienos.

Atkreipiame dėmesį, kad asmenys turi atidžiai sekti galiojančius reikalavimus ir apribojimus visoje šalyje. Taip pat atidžiai stebėti skelbiamą informaciją atskiruose regionuose ar savivaldybėse, ypač tose, kur yra vykdomų medžioklių plotai. Svarbu per medžioklę laikytis visų nurodytų taisyklių.

Organizuojant renginius, būtina atsižvelgti į reikalavimus ar draudimus, taikomus renginiams ir susibūrimams.

Daugiau informacijos www.koronastop.lt

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 3.1 / 5. Balsavo: 26

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Susijusios žymos
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

2 komentarai

  • Vyriausybės nutarimu taip pat nustatoma, kad karantino metu draudžiami atvirose ir uždarose erdvėse viešose vietose organizuojami komerciniai ir nekomerciniai kultūros, pramogų renginiai, šventės, mugės, festivaliai ar kiti tam tikrą laiką trunkantys organizuoti žmonių susibūrimai viešoje vietoje iš anksto nustatytu laiku. Tačiau nedraudžiama organizuoti koncertus ar spektaklius be žiūrovų, juos įrašant ar vykdant tiesiogines transliacijas.

    Už pažeidimą, sukėlusį pavojų išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms, asmenims galės būti skiriama bauda nuo 500 iki 1500 eurų, juridiniams asmenims – nuo 1500 iki 6000 eurų.

  • Nu nžn kokiu neatsakingu reik but kad organizuot samburi vyru tokiu metu kai kasdien po 1650 bauju atveju susirgusiu

    10
    11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *